Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A50] Samsung Galaxy A50- Częste samoczynne resetowanie

(Temat utworzony: 08-04-2019 11:50 PM)
24192 Wyświetlenia
Marcin7
Journeyman
Opcje

Witam! Mam pytanie odnośnie Samsunga Galaxy A50. Posiadam go od 2 tyg i zauważyłem że sam z siebie się reseruje (uruchamia panowanie). Na początku myślałem że przez przypadek sam to zrobiłem w kieszeni itp. potem że może etui ma na to wpływ, ale teraz zauważyłem ze robi to samoczynnie, leżał nie używany po pewnym czasie podnoszę go i mam powiadomienie że telefon uruchamia się ponownie. Chciałbym się dowiedzieć czy  jest to wada telefonu. Czy poprawione zostanie to w jakieś aktualizacji, i czy też takie zjawisko występuje u innych użytkowników. W załączniku przesyłam screenshot powiadomienia Screenshot_20190407-125622_Samsung Experience Home.jpg

 

0 Like
38 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marcin7, z całą pewnością nie jest to normalne zachowanie telefonu. Na początek zobacz czy samoczynne restarty występują w Trybie bezpiecznym. Jeżeli problem będzie występował w dalszym ciągu to wykonaj hard reset. Pamiętaj żeby po tym zabiegu nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Daj znać czy problem ustąpił.


Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Marcin7 a ja zapytam o coś konkretnego. Jak często te restarty występują? Czy są w miarę regularne? Jeżli tak, to sprawdź, czy przypadkiem nie masz aktywnej opcji "Atomatyczne ponowne uruchamianie"? Jest to jedna z opcji dla funkcji Pielęgnacji urządzenia.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Marcin7
Journeyman
Opcje

Nieregularne czasem 2 razy, czasem 3 razy, czasem raz 

0 Like
Marcin7
Journeyman
Opcje

Spróbuję z tym trybem Bezpiecznym zobaczę czy się będzie to robiło znowu jeśli nie to co mam wtedy zrobić? Czy Hard Reset to ten co można to wykonać poprzez ustawienia i przywrócenie ustawień fabrycznych?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marcin7, jeżeli w Trybie bezpiecznym wszystko będzie w porządku to znaczy, że problem leży najpradopodobniej po stronie zainstalowanych aplikacji lub przywróconej kopii zapasowej. W takim wypadku powinno wystarczyć odinstalowanie zewnętrznych aplikacji. Jeżeli jednak nie wiadomo co dokładnie powoduje problem to najpewniejszym sposobem będzie przywrócenie ustawień fabrycznych. Reset możesz wykonać z poziomu ustawień telefonu.


Marcin7
Journeyman
Opcje

Dziękuję bardzo za podpowiedzi jutro przywróce ustawienia fabryczne i po obserwuje jutro czy zjawisko się pojawia. Dam znać jak się skończyła sprawa, mam nadzieję że nie będę musiał wysyłać do na serwis. Dziękuję za porady raz jeszcze 

Marcin7
Journeyman
Opcje

Po paru dniach od przywrócenia ustawień fabrycznych opisane przeze mnie wcześniej zjawisko nie występuje. Chciałbym bardzo podziękować za przydatną radę. Odetchnęłem z ulgą że nie muszę wysyłać telefonu na serwis 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marcin7, dziękuję za informację zwrotną. Ciesze się, że nasze wskazówki okazały się pomocne :winking-face:


Maciek78
First Poster
Opcje

Witam. Miałem ten sam problem i po resecie do ustawień początkowych problem zniknął. Ale pojawił się ponownie po zainstalowaniu apki olx  lub otomoto . Po ich usunięciu problem znikł.  

0 Like