Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia aparatu Samsung A54

(Temat utworzony: 26-04-2024 11:22 AM)
293 Wyświetlenia
DawidZ
Student
Opcje

Cześć. Mam Samsung A54 i po zrobieniu zdjęcia aparatem kolory są jakby bardziej podkolorowane, robiąc przykładowo zdjęcie selfie to skóra nie wygląda naturalnie, jest jakby wygładzona. Może to kwestia jakiegoś ustawienia w aparacie?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
DawidZ
Student
Opcje

Funkcję HDR mam wyłączoną, ale zauważyłem, że podczas robienia selfie w trybie portretowym na twarzy wyświetla się pomarańczowa ramka i po prawej stronie na dole jest ikonka kółko i po kliknięciu w tę ikonę wyświetla się moc efektu, dałem na 0 i u góry jest ikonka rombu i tam jest funkcja gładka skóra i też dałem na 0 i raczej teraz skóra wygląda normalnie po zrobieniu selfie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
2 Odpowiedzi
PatrykF
Expert
Opcje

@DawidZ Sprawdź, czy masz włączony HDR. To głównie on odpowiada za przekoloryzowanie zdjęć.

0 Like
Rozwiązanie
DawidZ
Student
Opcje

Funkcję HDR mam wyłączoną, ale zauważyłem, że podczas robienia selfie w trybie portretowym na twarzy wyświetla się pomarańczowa ramka i po prawej stronie na dole jest ikonka kółko i po kliknięciu w tę ikonę wyświetla się moc efektu, dałem na 0 i u góry jest ikonka rombu i tam jest funkcja gładka skóra i też dałem na 0 i raczej teraz skóra wygląda normalnie po zrobieniu selfie.

0 Like