Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znak wodny na zdjęciach ..

(Temat utworzony: 03-05-2019 12:15 AM)
16852 Wyświetlenia
Klaudiusz79
Apprentice
Opcje

Witajcie. Jestem tu nowy. Mam Samsunga Galaxy s9 plus i potrzebuję porady co do zdjęć , a mianowicie jak ustawić znak wodny żeby istniał na każdym zrobionym zdjęciu ???  Na s7 Edge była taka obcja w ustawieniach na każdym zdjęciu widniał znak wodny z napisem samsung galaxy s7 a w 9 tego chyba nie ma ??? Co poradzicie Koleżanki i Koledzy ?

0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Klaudiusz79, niestety nie ma możliwości automatycznego dodania znaku wodnego do zdjęć wykonywanych telefonem. Znak wodny możesz dodać np. za pomocą bezpłatnej aplikacji Adobe Photoshop Express.


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Klaudiusz79  Cześć. Jak wejdziesz w aparat trzeba wejść w "ikony emoji AR" widoczne na pierwszym zrzucie, nastepnie znak wodny typu "Samsung Galaxy" będzie pod czwartą ikonką od lewej strony jak na zrzucie nr.2. Tak przynajmniej jest u mnie. 

 

 1122


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PrzemekM, nie korzystam z naklejek i nie wpadłem na to, że to przecież może być znak wodny. Człowiek się uczy całe życie :winking-face:


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Oczywiście można również skorzystać z zewnętrznych aplikacji lub programów jeżeli chcemy jakieś własne znaki wodne:)


0 Like
malkowal
First Poster
Opcje

Możesz jakieś polecić?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@malkowal  Jeśli chodzi o telefon o trzeba sobie przejrzeć co jest dostępne w sklepie play, natomiast na komputerze photyoscape.


0 Like