Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S9 ETUI CLEAR VIEW CASE problemy po aktualizacji

(Temat utworzony: 04-12-2018 10:09 PM)
16434 Wyświetlenia
KrzysztofSz88
Student
Opcje

Witam. Jak w temacie... Po zaktualizowaniu funkcje etui przestały działać, min: blokowanie poprzez zamknięcie, odbieranie i rozłączanie polączeń, odblokowywanie po otwarciu obudowy, a gdy włączę przycisk odblokowywania to widzę normalnie ekran przez obudowę, a nie godzinę. Czy miał ktoś podobny problem i wie jak temu zaradzić? Dodam że obudowa oryginalna. Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Miałem identyczny problem, ale nie po aktualizacji tylko po założeniu etui. Telefon zachowywał się jakby etui nie było założone. W moim przypadku pomogło ponowne włączenie telefonu. Daj znać czy u Ciebie też to pomogło.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

47 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Miałem identyczny problem, ale nie po aktualizacji tylko po założeniu etui. Telefon zachowywał się jakby etui nie było założone. W moim przypadku pomogło ponowne włączenie telefonu. Daj znać czy u Ciebie też to pomogło.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Aktualizacja w Oreo, czy w Pie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
KrzysztofSz88
Student
Opcje

Dokładnie. Reset pomógł :smiling-face: A ja szukałem we wszystkich możliwych ustawieniach blokady ekranu. Nieraz najprostsze orzwiązania okazują sie skuteczne. Dziękuję i pozdrawiam.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem z moją drobną pomocą. Pozdrawiam!


agnpyt
First Poster
Opcje
dzięki za podpowiedź reset telefonu pomógł. Etui zaczęło działać. Pozdrawiam
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@agnpyt, super! Dziękuję za informację i życzę miłego użytkowania etui Clear View Cover :winking-face:


0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Mój problem podobny ale inny jednak, Dot.: S9 +ETUI CLEAR VIEW CASE problemy po aktualizacji - Po zamknięciu etui po paru chwilach przycina - muzykę jaka leci z internetu, otworzę etui i problem sie rozwiązuje ale po chwili znowu przycina muzykę, muzyka jakby sie dławiła, cięła, pomocy dancemk@poczta.fm ps, wszystko aktualne , słuchawki nowe JBL Słuchawki JBL Synchros E50 Bluetooth 4.0

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Anonymous User a możesz napisać coś więcej o tej muzyce z internetu? W jaki sposób, przez jaką aplikację ją odtwarzasz? I co oznacza "przycina"? Czy jest to tylko chwilowe przyciecie, czy zatrzymanie odtwarzania?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Tnie sie jakby sie krztusiła, ee,aa,tt,,itd,,,,, muzyka z inetrnetu ze strony internetowej, nie Youtube, rautemusic.fm /radio/webhelper/happyhardcore/# przycina, po otwarciu etui na sekundę wraca płynne odtwarzanie, jakby po zamknięciu etui cos było blokowane, najwidoczniej moje słuchawki blootooth

0 Like