Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bluetooth-zrywa połączenie z autem

(Temat utworzony: 15-07-2019 01:21 PM)
5688 Wyświetlenia
raamzes1
Journeyman
Opcje
Witam! S9plus łączy się z autem Land Rover Discovery sport- i zrywa to połączenie- a następnie ponownie się łączy - i tak czasami kilka razy w ciagu kilku minut /nawet w trakcie rozmowy telefonicznej czy przesyłania muzyki/ a czasami trzyma łączność kilka godzin w trasie! Stary LG G3 trzyma połączenie z samochodem bez problemu! Czy ktoś ma podobne problemy i pomysł na rozwiązanie?? Reset nawet do ustawień fabrycznych w telefonie i w samochodzie nic nie zmienił 😕
0 Like
86 Odpowiedzi
raamzes1
Journeyman
Opcje

 

G965FXXU5CSF2

Różnica G965.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@raamzes1, G960 oraz G965 to numery modeli. Odpowiednio S9 oraz S9+. Oprogramowanie posiadasz najnowsze zgodnie z tym co napisał @vdsl2.


Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

@raamzes1 @mirudo24, wcale nie tak dawno słyszałem info z wiarygodnych źródeł, że połączenie może być zrywane w przypadku braku wsparcia przez zestaw audio w samochodzie dla urządzeń obsługujących protokół PBAP 1.2.

 

Pomijając oczywiste kwestie, jakim jest sprawdzenie, czy inna z aplikacji nie ma kontroli nad BT w urządzeniu, powodując rozłączanie (Ustawienia > Połączenia > Bluetooth > Więcej > Zaawansowane > Historia sterowania Bluetooth), warto sprawdzić również i to.

Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > tapnij 7 razy na Numer wersji
Jak już odblokujesz ustawienia programistyczne:
Ustawienia > Opcje programisty > Bluetooth PBAP version >PBAP 1.1


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
ADIUTANT
First Poster
Opcje

Wykonałem polecane obydwie operacje i żadne oprogramowanie nie przejmuje kontroli, jak również zmiana protokołu nie pomogła. BTH działa np. bez problemów z urządzeniami Apple, co mnie tym bardziej wkurza. 

0 Like
raamzes1
Journeyman
Opcje

REWELACJA!!!Po zmianie tego jednego ustawienia wszystkie problemy rozwiązane- trzyma stabilnie polaczenie, przesyła muzyke. Testowałem kilka dni i ani razu nie rozłączył się!

Dziękuję!!!

ADIUTANT
First Poster
Opcje
Ale tylko muzykę, czy rozmowy trzyma również stabilnie?
0 Like
raamzes1
Journeyman
Opcje

Całe połączenie między telefonem a autem-i rozmowy i muzykę 👍

0 Like
ADIUTANT
First Poster
Opcje
Pogratulował 👍😟
0 Like
kryciuk
First Poster
Opcje

Co zmieniłeś 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kryciuk, czy próbowałeś zmienić wersję protokołu PBAP? Wskazówki znajdziesz w tej wiadomości.