Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bluetooth-zrywa połączenie z autem

(Temat utworzony: 04-05-2019 03:52 PM)
30828 Wyświetlenia
raamzes1
Journeyman
Opcje
Witam! S9plus łączy się z autem Land Rover Discovery sport- i zrywa to połączenie- a następnie ponownie się łączy - i tak czasami kilka razy w ciagu kilku minut /nawet w trakcie rozmowy telefonicznej czy przesyłania muzyki/ a czasami trzyma łączność kilka godzin w trasie! Stary LG G3 trzyma połączenie z samochodem bez problemu! Czy ktoś ma podobne problemy i pomysł na rozwiązanie?? Reset nawet do ustawień fabrycznych w telefonie i w samochodzie nic nie zmienił 😕
0 Like
Przejdź do rozwiązania
86 Odpowiedzi
raamzes1
Journeyman
Opcje

S9 + trzyma połączenie z innym autem, zrywa  z discovery. Discovery zrywa połączenie z S9+, trzyma że starym LgG3...

Widać że S9+ nie współgra z discovery😕

Mam nadzieję że pojawią się/nie wiadomo kiedy/ aktualizacje które rozwiążą problem, ale pytanie czy może można coś jeszcze zmienić w ustawieniach telefonu/Bluetooth co by pomogło...?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@raamzes1, Spróbuj podłączyć telefon do ładowarki samochodowej przed połączeniem go z autem i daj znać czy wtedy też będzie zrywał połączenie.


0 Like
raamzes1
Journeyman
Opcje

Niestety zrywa...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@raamzes1  Bardziej by mam pomogło jakie masz radio(marka/model) w samochodzie niż marka samochodu ?

Może trzeba zaktulizować firmware radia ?

Screenshot_20190507-191508_Settings.jpg

 

raamzes1
Journeyman
Opcje

Radio oryginalne land Rover a firmware wgrano aktualny. Reset ustawień sieciowych i do ustawień fabrycznych w telefonie nic nie zmienił...

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@raamzes1, W takim razie albo radio nie jest kompatybilne z Androidem 9.0 albo faktycznie jest jakiś problem w oprogramowaniu Samsunga.

 

Na zagranicznej Społeczności znajduje się trzydziestostronicowy wątek z tym samym problemem.

 

Galaxy S9 Bluetooth issues Android 9 Pie

 

Niestety nikt nie znalazł jeszcze rozwiązania :face-with-rolling-eyes:

 

Zachęcam do opisania i zgłoszenia tego problemu przez aplikację Samsung Members.


raamzes1
Journeyman
Opcje

Dzięki! Tak zrobiłem i czekam na odpowiedź.  Od kilku już dni...

0 Like
ADIUTANT
First Poster
Opcje

Niestety mamy taki sam problem z Landkiem Evoque 2018. Stare telefony trzymają a nowe tj S9 i S10 zrywają caly czas połączenie. Serwis też nie pomogł. 

0 Like
Agnes5
First Poster
Opcje

Mam taki sam problem Ford Mondeo 07.2018 i S9. Niestabilne połaczenie telefonu. Prosze o pomoc

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Agnes5  Czy masz taki soft w S9 G960FXXU5CSF2 ?