Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagłe rozładowywanie baterii w S9+

(Temat utworzony: 29-04-2019 12:50 PM)
11150 Wyświetlenia
MateuszB
Journeyman
Opcje

Od końca lutego obserwuję dziwny problem. Co jakiś czas po zejściu stanu naładowania baterii poniżej 40% szybko, skokowo rozładowuje się ona do 0 (zajmuje to max. kilka minut). Nie zauważyłem problemu, kiedy bateria jest naładowana w 50, 60, 70 czy 80٪. Podpięcie ładowarki kiedy to się zacznie nie pomaga. Telefon rozładowuje się do końca i dopiero wtedy procent naładowania baterii idzie w górę. Czytałem, że część użytkowników po aktualizacji do Pie zgłaszała podobny problem, ale nie znalazłem konkretnych informacji w tym temacie.

0 Like
21 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MateuszB, z całą pewnością nie jest to normalne zachowanie telefonu. Na początek sprawdź czy problem występuje w Trybie bezpiecznym. Napisz również jaką posiadasz wersję oprogramowania.


MateuszB
Journeyman
Opcje
Android 9, wersja modemu G965FXXS3CSD2. Czy takie informacje wystarczą?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MateuszB  A próbowałeś podłączyć inną ładowarkę?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MateuszB, bardziej chodziło o numer wersji a nie o wersję modemu, ale podejrzewam, że posiadasz kompilację o numerze G965FXXS3CSD1. Wychodzi więc na to, że posiadasz najnowszą wersję oprogramowania. Pozostaje w takim razie sprawdzić jak będzie się zachowywał telefon w Trybie bezpiecznym.


0 Like
MateuszB
Journeyman
Opcje

Nie, korzystam tylko cały czas z tej samej.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MateuszB  Warto byłoby spróbować podłączyć inną ładowarkę być może obecna jest uszkodzona.

W przeciwnym razie jest duże prawdopodobieństwo, że uszkodzona jest bateria.


MateuszB
Journeyman
Opcje

Sprawdziłem, to właśnie wersja G965FXXS3CSD1. Sprawdzę telefon w trybie bezpiecznym i za jakiś czas dam znać czy coś się dzieje.

MateuszB
Journeyman
Opcje

Problem nie występował przez ponad tydzień. Dzisiaj coś zaczęło się dziać (ponownie przy stanie naładowania niższym niż 50%), a kiedy chciałem przejść do tryby bezpiecznego (przy 37%) telefon się nie zresetował. Dopiero po podłączeniu ładowarki dało się go uruchomić (wskazywał 5%). 

0 Like
MateuszB
Journeyman
Opcje

Czy można tę sytyację łączyć z tym info? 

 

https://android.com.pl/news/178905-samsung-galaxy-s9-pie-problem-bateria/

0 Like