Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Stále nemám Android 10

(Téma vytvořeno: 05-02-2020 12:20 PM)
1656 Zobrazení
Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Android 10 se už stahuje i na Galaxy S9 a ačkoliv mám  Galaxy S10, stále nic nemám. I Smart Switch mi hlásí, že mám mobil aktuální. 

Je tu někdo se stejným problémem? 

0 Like
105 Odpovědi
Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Je mi 61 let. Už se na to těším! :face-with-tears-of-joy:

Uvidím, co mi na to řekne Samsung podpora. Ale až z domova.

0 Like
Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Z mailu.20200205_100920.jpg

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Fivestar děkujeme za obrázek z mailu.

 

Tak tohle je asi na diskusi s prodejcem, protože CZ distribuce je produktový kód XEZ, rozhodně ne Slovak Telekom. 

 

Pokud se s nimi nedohodnete, tak napište, sem na fórum, a já bych Vám zkusil pomoci z telefonu udělat oficiální distribuci.

 

Držím palce


fajn-Snek-podpis-B


Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Ok. Bude veselo.

0 Like
Řešení
Reliks
Voyager
Možnosti

Zdravím @Fivestar 

Jak už napsal @fajnSnek , telefon je původní distribuce slovenský T-Mobile který nejspíš prodejce přeflashoval na volnou distribuci a protože sestavení G973FXXU1ASD4 pro BTU nikdy nevyšlo, aktualizace není možná jinak než přes Odin (případně by snad byli schopný to za úhradu udělat v servisu).

Protože ale S10 má jako výchozí CSC v Multi_CSC OXM BTU, nejspíš se nepodaří tam český XEZ dostat.

Jsou dvě možnosti.

Buď stáhnout a přes Odin flashnout poslední dostupný firmware pro BTU https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10/firmware/SM-G973F/BTU/download/G973FXXS3BSL4/310024/ nebo z telefonu udělat původní slovenský TMS https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10/firmware/SM-G973F/TMS/download/G973FXXS3BTA2/314261/ také stejným způsobem. Pak už by měli aktualizace chodit normálně.

 

Postup od @fajnSnek ze strany 2:

1) Stáhnete FW, asi bude nejlepší poslední verze, tak rovnou 10

2) Stáhnete program Odin Download Odin v3.14.1

3) Použijete CSC..., ne ten druhý soubor CSC_HOME

4) Telefon pak naběhne se změněným CSC, ale bude nutné tovární nastavení, takže doporučuji zálohu.

Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Tak to mě poser...

Odpověď ze Samsung members.Screenshot_20200204-121733_Samsung Members.jpg

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Fivestar není to moc čitelné, ale vypadá to, že Vám napsali, že máte oficiální CZ distribuci ?

 

Takže budete muset dle návodu od @Reliks nahodit zpět původní slovenský telekom (TMS), a dát pozor aby se kód nezměnil na BTU. 


fajn-Snek-podpis-B


Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Ano.20200205_132720.jpg

 

0 Like
Fivestar
Pathfinder
Možnosti

Děkuji! 

0 Like
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Fivestar udělal by jste to tak, že by jste nahrál přes Odin ROM pro TMS, a pak použil CSC soubor bez přípony HOME. Podom udělat tovární nastavení, ale bez vložené SIMkarty, je to tak @Reliks ?


fajn-Snek-podpis-B