Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S10+ fotoaparát - fialová tečka při nočním režimu ve tmavém prostředí

(Téma vytvořeno: 12-04-2020 01:14 PM)
671 Zobrazení
Maxirisk
Explorer
Možnosti

Dobrý den,

 

při nočním fotografování jsem zjistil fialovou tečku ve prostřed displeje a pak na snímku v 1x a dalším zoomu. Pokud přepnu do 0.5x zoom tečka zmizí.Pokud přepnu do videa, tak ta tečka je více zřetelná. Přiložil jsem fotky. Při denním focení jsem se ji nevšimnul...a vypadá to, že tam není. Prosím o radu co s tím. Je to na reklamaci? Telefon mám aktualizovaný do dnešního datumu 12.4.2020. Telefon mám nový a  4.měsíce používaný

Děkuji Pavel

 

 

 

 

normální režimnormální režimnoční režimnoční režimnoční režimnoční režimrežim  měsíček s hvězdičkamirežim měsíček s hvězdičkaminormalní režim vypnut otimizatornormalní režim vypnut otimizator

10 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @Maxirisk 

 

Tohoto problému jste si všiml až nyní, nebo je to patrné na starších fotkách? Děkuji za odpověď


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, zkusil bych vyresetovat nastavení fotoaparátu (Nastavení, vynulovat nastavení) a pokud to nepomůže, tak ještě factory reset. Pokud to bude dělat pořád, servis.

Takhle nějak vypadá zdroj infračerveného světla, ale pokud to dělá všude, napadá mě jedině, jestli nebyl telefon vystavený teplu, třeba za sklem auta nebo jestli s ním někdo nefotil slunce v přímém záběru?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


Maxirisk
Explorer
Možnosti
Dobrý den, procházel jsem všechny starší fotky,ale při nočním focení jich mám jenom několik a náznak už tam byl,ale zhoršilo se to evidentně. A ted jsem udělal náhodnou fotku skoro po tmě a hned mě to praštilo do očí. Díky za reakci ..Pavel
Maxirisk
Explorer
Možnosti
Dobrý den, nejsem si vědom,že bych telefon vystavil teplu a fotím hlavně při denním světle. Nastavení fotoaparátu jsem už vynuloval a pořád stejný..tak a ted jedině factory reset. Musím si ještě zálovat data..a zkusím to. Docela mě to mrzí, s telefonem jsem spokojený. Díky za reakci. Pavel
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Jak píše kolega @Libb tak to vypadá jako infračervená světlo, ale co vím, tak S10+ takový senzor nemá. Takže se pravděpodobně může jednat o vadu snímače. Pokud se tento problém bude objevovat i po obnovení do továrního nastavení, bude potřeba navštívit servis. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Já myslel tohle. Když stiskneš tlačítko na klasickém dálkovém ovladači, okem nevidíš nic, ale když se na tu IR diodu podíváš přes foťák, uvidíš, jak bliká.

20200413_170113.jpg



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Maxirisk
Explorer
Možnosti
Dobrý den,
přidal jsem ještě tři fotky vyfocený v noci s popisky režimu a objevují se ještě nějaké bílé svítící body,kterých se také nemohu zbavit. Vypadá to že to je odlesk,ale jsou tam pořád i když různě natáčím telefonem. Ještě zkusím tovární reset,ale vidím to špatně. Telefon budu reklamovat. Díky za Váš čas. Pavel
Maxirisk
Explorer
Možnosti
Děkuji za informaci, Pavel
0 Like
Maxirisk
Explorer
Možnosti
Jo a čočku jsem důkladně vyčistil a zkontroloval, není škrábnutá ani poškozená.Dokonale čistá dávám si na ni pozor
0 Like