Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace systému Google Play

(Téma vytvořeno: 29-12-2022 06:44 PM)
409 Zobrazení
Jancz
Pioneer
Možnosti
Ahoj všichni, v menu Zabezpečení a soukromí mi telefon vykřičníkem upozorňuje, že je třeba provést aktualizaci Google play. Potvrdím aktualizaci, napíše zařízení je aktualizováno. Červenec 2022. Na A12 byla aktualizace říjen možná i listopad 2022. Co jsem v listopadu přešel na A13 je aktualizace Google Play stále červenec 2022. Samsung S21+ Jak jste s aktualizací Goggle Play vy ostatní? Zabezpečení android mám z prosince. 
0 Like
11 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Stejně tomu tak je i u A52s po přechodu na A13, takže nějaká chyba na straně Samsungu, aktualizace to jistě vyřeší.

0 Like
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Jojo, stejné... a nezájem ze strany Samsung CZ, psal jsem i e-mail. Na UK byla odpověď, že má Google něco rozbitého a v příštím roce by to mělo být opraveno, aby se dostala aktualizace ke všem.
0 Like
DCat53
Pioneer
Možnosti
Dobrý den, já mám na A53 Android 13 Google play říjen 2022 a bezpečnostní aktualizace prosinec 2022. Manžel má na Xcover 5 A13 bezp. aktualizace prosinec 2022 a Google play taky říjen 2022.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

To bude pravděpodobně tím, že jste po aktualizaci na A13 nedělali tovární nastavení. Po obnovení telefonu je tam červenec, ikdyž ke zvláštní, že aktualizace jednou za čas proběhne, ale datum zabezpečení se nezmění. 

Jancz
Pioneer
Možnosti
Tovární nastaveni jsem dělal
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak je to chaos 😀

0 Like
DCat53
Pioneer
Možnosti
No já kvůli datumu tovární nastavení dělat nebudu. Na tom xcover 5 jsem ho dnes aktualizovala, ale datum zůstal říjen 2022 😄
0 Like
DCat53
Pioneer
Možnosti
Teď jsem se se ještě dívala k dceři, ta má jinou značku tel. má A12, obchod google play listopad 2022, teď aktualizováno, ale datum se taky nezměnil. Tak bych si myslela, že spíš bude chyba na straně Googlu.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ano, moje další 4 telefony jiných značek s A12 mají také listopad. Takže buď je chyba na straně A13, nebo u Samsungu v OneUI.

0 Like