Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace androidu II

(Téma vytvořeno: 07-01-2024 04:41 PM)
315 Zobrazení
Fidla1095
Voyager
Možnosti
Kdyby bylo na mě tak aktualizace androidu počítám od září do srpna, protože zhruba během září Google vydává stabilní aktualizaci androidu tzn., že by S20 FE 5G byl počítán od androidu 11 ne 10 a tzn., že by měl nárok na android 14.
0 Like
11 Odpovědi
Tomiš
Voyager
Možnosti
Ježíši kriste už přestaň nad tím brečet to není už normální
DennyVonPrague
Helping Hand
Možnosti
Panebože 😅😅😅😅😅😅😅😅
Ace1id
Pioneer
Možnosti
Máš starý telefon, a prostě se smíř s tím, že máš smůlu a nějak to neovlivníš!
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Myslím že s tímto starším telefonem bych už toto neřešil.
0 Like
Gyula17
Pathfinder
Možnosti
Zdravím, no možná tu sic malá, avšak nenulová pravděpodobnost ještě je. Sice jen spekuluji, avšak považte:
* Ještě před Vánoci se Samsung pokoušel doprodávat zásoby tohoto modelu, viz promo článek i na tomto fóru;
* někdy začátkem podzimu vrhl na indický trh už také starší model S21 FE v 'evropském' provedení, tedy s procesorem SD 888 (do té doby tam měli Exynos 2100);
* v délce podpory už Samsung začínají dohánět Číňani, 4+5 let už má 13-ková řada Xiaomi a nově pak prý také Oneplus; Xiao prý navíc svůj nový HyperOS posílá i do desitkové řady;
čili toto jsou faktory, které by podle mne mohly Smsg vést k prodloužení podpory nových i starších modelů, bude-li si chtít zachovat svůj dosavadní primát mezi Androidy.
A ano, kromě S23 také ještě sám používám S20 FE, takže můj názor není úplně 'unbiased'...
0 Like
DennyVonPrague
Helping Hand
Možnosti
Za symbolický 2024,- ti nechám A52s v perfektním stavu a dostaneš k tomu i 2 kryty🙂
Běží na A14,pohodička
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Faktem je ze by je jedna aktualizace nezabila. Nevšimejte si jedovatosti lidi tady (jsou nafoukaní).
0 Like
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Platí to stále? 😜
0 Like
DennyVonPrague
Helping Hand
Možnosti
Jo,v březnu klidně 🙂
0 Like