Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace androidu III

(Téma vytvořeno: 29-02-2024 03:57 PM)
420 Zobrazení
Fidla1095
Voyager
Možnosti
Díval jsem se na srovnání parametrů procesorů mezi Snapdragon 865 a Snapdragon 8 Gen 3 a parametry jsou více méně stejné. Chci tím říci, že by klidně mohl dostat celkem 7 aktualizací androidu a že není o nic slabší než řada S24. Takže je hlavní problém v Samsungu. Chci se zeptat proč Samsung mu neprodlouží aktualizace androidu?
0 Like
15 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Berete nejake leky? Mozna je nacase. Zvažte to, ulevi se Vam.1709218913788.jpg
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, procesory od sebe dělí myslím 4 roky (následovaly 888, 8gen1, 8gen2).

Parametry jsou to zcela jiné procesory - ať už typem jader, jejich skladbou, či především vyrobním procesem (7nm vs. 4nm).

Podpora se málokdy mění zpětně a to proto, že s ní musíte počítat dopředu, mít na to lidi a hlavně si ji nechat zaplatit.

Proto to může na papíře vypadat snadno, ale realita je daleko složitější...
Fidla1095
Voyager
Možnosti
Jak? Jaký je rozdíl mezi výrobním procesem 7nm a 3 nm a jak to souvisí s aktualizací androidu?
0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Rozdíly mezi procesory, jak z pohledu skladby jader, tak z pohledu výrobního procesu, jsou na odbornou debatu.

Aktualizace OS souvisí s tím, co jsem psal výše - v ceně přístroje máte započítány i náklady, se kterými do budoucna počítáte - SW aktualizace (ať už bezpečnostní, nebo velké aktualizace OS) vyžadují spoustu práce, úsilí a lidských zdrojů. Proto u řady A očekáváte a počítáte např. se dvěma velkými aktualizacemi a čtvrtletními záplatami. Vše je to primárně o tom, že to musí někdo zaplatit - a ten někdo je zákazník. Zpětné prodloužení podpory (jako u řady S21) je zcela výjimečné...
Tomiš
Voyager
Možnosti
Podle mě si tady z lidí dělá akorát ***** jinak nevím
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Telefon netvoří jen procesor. Tvoří jej mnoho dalších komponent... a ty komponenty jako celek jsou pak "zastaralé". Standardně je totiž nevyměníte. Hodně funkcí, ..., je vázáno na dané komponenty (a jejich "verze"). Komponenty jsou zase provázány mezi sebou. Jsem rád, že se politika mění, ale momentálně by to zřejmě šlo proti jasně definovanému plánu, který není výhodné změnit. Musí se pro to vyhradit prostředí (finance, náhradní díly, lidi, ...).
0 Like
Prochor48
Helping Hand
Možnosti
Zdravím, hezký výběr 🤣🤣🤣
0 Like
Raddi
Big Cheese
Možnosti
V nějakém příspěvku zde zmiňoval autismus, tak buďme ohleduplní, myslím že nejlepší je vůbec nereagovat. Fixace na konkrétní téma je typickým projevem.

PS: Hezký screen, ten dal určitě práci 👍
IT technik
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Screen praci nedal. Takto to je primo na profilu autora