Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note 9 - Android Pie

(Téma vytvořeno: 15-03-2019 02:09 PM)
836 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak právě nyní dorazila aktualizace na Note 9, stahuji. Zkušenosti s novým systémem pište sem :smiling-face:pie.jpg

120 Odpovědi
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Rano jsem to zkoušel a nic sakra 😉

S23 ultra 512GB
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

A noční režim podle plánu pořád nic.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
To třeba mě nevadí , používám stále noční 😁
S23 ultra 512GB
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mně to taky nevadí, ale nechápu, proč S9 tohle má a Note 9 ne.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

To mě přijde také zvláštní, já jsem totiž zrovna včera dostal aktualizaci na S9 a tam právě jako novinka ten noční režim s možností zapnutí od soumraku do úsvitu již jde. To samé jsem předpokládal že budete mít automaticky na Note 9....

0 Like
Vbzlin
Student
Možnosti

Po aktualizaci se mi nemůže nikdo dovolat. Všem kdo mi volá to píše obsazeno. U mě telefon nezvoni ani nepíše zpravu neprijaty hovor.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

A co zkusit obnovit všechna nastavení, všechna síťová nastavení a nakonec továrko? Pokud telefon fungoval dřív bez problémů, tak to bude snad nějaká SW záležitost.

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Pokud někdo používá k nahrávání hovorů acr , je potřeba aktualizovat z Galaxy obchodu , pak se opět ukazují čidla u hovorů 

S23 ultra 512GB
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Pokud někdo používá k nahrávání hovorů acr , je potřeba aktualizovat z Galaxy obchodu , pak se opět ukazují čísla u hovorů 

S23 ultra 512GB
Fanda89
First Poster
Možnosti

Rozumím tomu dobře, že pokud budu mít naistalovaný ACR z Galaxy obchodu, tak funguje bez problému na Androjdu 9? Používám note9.

0 Like