Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note 9 - Android Pie

(Téma vytvořeno: 04-06-2019 01:55 PM)
2323 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak právě nyní dorazila aktualizace na Note 9, stahuji. Zkušenosti s novým systémem pište sem :smiling-face:pie.jpg

120 Odpovědi
Fazotron
Navigator
Možnosti

Ahojte. Som majotelom mojho prveho samsungu a preto by som sa Vas (miestnej komunity) chcel spytat, ci je vobec mozne zobrazit rychlost siete v stavovom riadku (ako to ma napr huawei,xiaomi...). Dakujem

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj @Fazotron, na toto zkus aplikaci Internet Speed Meter.

 

0 Like
Řešení
Fazotron
Navigator
Možnosti

Myslel som ze OneUI ma integrovanu moznost zobrazenia rychlosti internetu. Snad do buducnosti. 

 

Este jedna otazka, na ktoru neviem najst odpoved. Je moznost manualne urcit, ktora aplikacia bude mat plny pristup k internetu  cez mobilne data v roamimgu a ktora nie ? Napr.mam datovy balicek, som v Brazilii a chcem aby k datam pristupoval iba whatsapp. 

 

Dakujem

0 Like
jirkash
Pioneer
Možnosti

Tak je to tu, aktualizace červen a obsahuje i noční režim pro fotoaparat. ;)
Zatim pouze DBT Germany.



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
0 Like
Fazotron
Navigator
Možnosti
Aktualizacia mi uz prisla....
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Screenshot_20190701-103912_Software update.jpg

Právě stahuji

S23 ultra 512GB
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Přišel jsem u note 9 devět na menší problém , když používám v telefonu 2 simkarty , ve slotu 2 mám kartu jen na data , a volám ze SIM 1 , tak vypadne i připojení k internetu . To samé se děje pokud zapnu data na SIM 1 a volám ze SIM 2, data se vypnou . Pokud volám ze stejné karty jako mám zapnutá data , data sjou stále připojena 

S23 ultra 512GB
0 Like
Bianca_007
Pioneer
Možnosti

To by mě nenapadlo, ale přijde mi to logické. Ja osobne používám sim a sd kartu.

0 Like
Fazotron
Navigator
Možnosti

11.07.2019 nova aktualizacia, cca 114MB

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Tak já většinou používám SIM a SD kartu , ale momentálně u T-Mobile data bez omezeni :-):-)

S23 ultra 512GB
0 Like