Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note 9 - Android Pie

(Téma vytvořeno: 23-01-2019 09:15 AM)
6388 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak právě nyní dorazila aktualizace na Note 9, stahuji. Zkušenosti s novým systémem pište sem :smiling-face:pie.jpg

Přejít na řešení
120 Odpovědi
Midor
Journeyman
Možnosti

S9 nema jeste ani tu aktualizaci. A ani to zapnuti nocniho rezimu.😕

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

Používám také gesta,mám dome tři čárky,má to tak někdo?dík

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Vypni si tipy pro gesta a zmizí to.Screenshot_20190223-152828_Settings.jpg

 

0 Like
bonicek1
Pioneer
Možnosti

prosím tě,mužu se zeptat,ty gesta,skryl jsem i ty 3 čarky dole na displeji,myslíš že to je dobře,mužu prosím vědět jak to máš ty,docela se mě to takhle líbí když  to tak mám ,mužu znát tvuj názor,dík.Luboš

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tohle je opravdu individuální. Mám to také na gesta bez nápovědy. Líbí se mi, když je na displeji co nejvíce obsahu bez ovládacích prvků.

PetrV
Troubleshooter
Možnosti

I já mám schovanou nápovědu u navigační lišty , už dlouho používám gesta , a už jsem si asi zvyknul na ovládání , za mě super . Ještě jsem si udělal radost a koupil Galaxy watch 😁😁😁

S23 ultra 512GB
starCZ
First Poster
Možnosti

Ahoj všem. Po aktualizaci hlásím, že nelze vytvořit hotspot s 5GHZ frekvencí. Lze vytvořit pouze 2,4 GHZ hotspot nebo to nefunguje jen mně?

0 Like
starCZ
First Poster
Možnosti

Noční režim lze nastavit automaticky podle časového pásma. To znamená, že večer se automaticky sám nastaví a před den vypne. Musíš nastavit přes vývojářské možnosti.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@starCZ zkoušel jsem ten hotspot a mně to taky nejde. Změna nočního režimu v nastaveních pro vývojáře je známá věc, ale na S9 už se dá po poslední aktualizaci zadat ručně časový plán, proto jsem tohle čekal u i Note9, přišla aktualizace se záplatami z února, ale tahle funkce zatím nebyla přidána.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nová aktualizace, skvělá podpora Samsungu!Software update.jpg