Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Pomalé nabíjení Galaxy Note 10 lite

(Téma vytvořeno: 02-09-2023 01:46 AM)
163 Zobrazení
vojta384
Explorer
Možnosti
Dobrý večer potřebuji poradit proč se můj telefon nabíjí 4 hodiny když má 50% teď jsem telefon vyzvedl že servisu s konektorem a koupil jsem originální nabíječku s podporou rychlého nabíjení ale pořád stejný problém jsem zoufalí prosím pomoc jste má jediná naděje.
0 Like
9 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Mate i originalni kabel? Narazil jsem na hromadu "noname" kabelů, ktere odmitaly rychlonabijeni nebo i prenos dat ...
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
Dobrý den, základ je originální kabel a nabíječka. Obojí může být vadné, stát se může, zkuste vyměnit.
V nastavení máte povolené rychlé nabíjení? Volba se aktivuje až po prvním připojení nabíječky, která rychle nabíjení podporuje.
Pokud to bylo v servisem, mohli něco pokazit nebo přehlédnout i tam, je tedy možné, že je chyba v telefonu.





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
vojta384
Explorer
Možnosti
Ano mám i kabel
0 Like
vojta384
Explorer
Možnosti
Že servisu už jsem to vyzvedávat 2× a mám nové koupené nabíječku i kabel a pořádstejný problém
0 Like
mobil-man
Helping Hand
Možnosti
Napadá mě jednoduchá věc. Máte zapnuté rychlé nabíjení v nastavení?
0 Like
vojta384
Explorer
Možnosti
Ano mám
0 Like
mobil-man
Helping Hand
Možnosti
To je fakt divný. 4 hodiny odpovidaji tak rychlosti 5 wattů, možná ještě méně
0 Like
vojta384
Explorer
Možnosti
Já nevím 2× jsem měnil nabíjecí port a 3× nabíječku i z kabelem a kdybych měl třeba 60% a nabíjení do 100 by trvalo 1h a 30min bylo by to v pořádku?
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Hezký den, zkuste na mobilu zapnout bezpečný režim, nejlépe by bylo celý ho dát do továrního nastavení. Zároveň v nastavení zkuste funkci vypnout a znovu nahodit, je možné, že došlo k neočekávané chybě.

Zkuste také vyčistit nabíjecí port mobilu a zkontrolovat zda jsou všechny kabely správně připojeny. Případně můžete zkusit dát na usb kabel elektrokontaktní sprej (nebo nějaké WDčko na vyčistění a promazání)
0 Like