Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aktualizacje oprogramowania Galaxy Note9

(Temat utworzony: 12-03-2019 03:21 PM)
1069 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Note9.jpg

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach Galaxy Note9. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później. Poniżej zamieszczam odnośniki do najnowszych informacji o aktualizacjach:

Galaxy Note9:

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


0 Like
144 Odpowiedzi
kalinatek68
Journeyman
Opcje

Tak.

Ja bardzo chętnie powiem, co było by lepsze w note 9 ordo.

Obecna wersja systemy , jak dla mnie, jest mało wygodny interfejs. Zacina się telefon. Brak możliwości skonfigurowana telefonu. Zbyt duża czcionka , ikony , kolory... 

Kiedy jakieś zmiany ?

 

Scaliłem posty. Staraj się nie publikować kilku postów jeden pod drugim. Masz opcję edytuj. /RadekK
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kalinatek68, rozumiem, że w tym wątku wyraziłeś jedynie swoją opinię oraz zadałeś pytanie odnośnie tego, kiedy pojawią się zmiany. W niedługim czasie powinna pojawić się aktualizacja o numerze 2CSB1, która najprawdopodobniej wprowadzi poprawki w obrębie Wi-Fi, NFC, e-mail oraz ulepszy gesty.

 

Odnośnie problemów z telefonem proponuję kontynuować rozmowę w tym wątku, który założyłeś kilka minut wcześniej przed zadaniem pytania w tym wątku.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawiła się oficjalna lista zmian w nadchodzącym oprogramowaniu o numerze N960FPUS2CSB1. Niestety na liście znalazły się wyłącznie lutowe poprawki bezpieczeństwa. Mimo wszystko mam nadzieję, że to jedynie przeoczenie i na Note9 pojawią się identyczne poprawki jak na S9/S9+ (w nadchodzącym oprogramowaniu 2CSB3) czyli:

 

  • Dodano nową funkcję, aby włączać tryb nocny według planu.
      (Ustawienia - Wyświetlanie - Tryb nocny - Włączanie według planu)
  • Poprawiona stabilność. - Wi-Fi, NFC, E-mail, Gest
  • Poprawiono stopień zabezpieczenia urządzenia.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Bardzo mi miło poinformować posiadaczy modelu Galaxy Note9 o tym, że dzisiaj pojawiła się nowa wersja oprogramowania o numerze N960FXXS2CSB3. Według oficjalnej listy zmian zostały wprowadzone wyłącznie lutowe poprawki bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności aktualizacja została udostępniona dla telefonów pochodzących z wolnej sprzedaży (wariant XEO). W późniejszym terminie nowa wersja zostanie udostępniona dla telefonów kupionych u operatorów.

 

Jeżeli zauważyliście jakieś inne nowości lub udoskonalenia to koniecznie dajcie znać!

 

Screenshot_20190222-095417_Software update.jpg

 


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24  Dla Hiszpani i India juz jest taki numer N960FOXM2CSA9

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2  napisał(a):

@mirudo24  Dla Hiszpani i India juz jest taki numer N960FOXM2CSA9


To jest jakaś poprzednia wersja oprogramowania. Najnowsze oprogramowanie posiada numer 2CSB3.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@vdsl2 zajrzyj tu: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note9/Aktualizacja-do-Android-Pie-dla-N9-ju%C5%BC-w-Polsc... - to są najnowsze. Druga poprawka w lutym. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MARIO-ONZ
First Poster
Opcje

Wszystko Ok, ale jak mogę sciągnąc to na mojego NOTE9???

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MARIO-ONZ, najnowsza dostępna wersja dla Note9 posiada numer N960FXXS2CSB3. Historię aktualizacji możesz sprawdzić w tym miejscu. Jeżeli posiadasz telefon od operatora sieci komórkowej to w/w wersja może nie być jeszcze dostępna. Jeżeli Twój telefon pochodzi od operatora to zachęcam do przeczytania tego wątku.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Już niedługo powinna pojawić się wersja N960FXXU2CSB7 z łatkami bezpieczeństwa z marca.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.