Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[OFF-TOPIC] Mam dla Ciebie zagadkę… Podołasz? :)

(Temat utworzony: 14-06-2019 05:23 PM)
1693 Wyświetlenia
RadekK
Hotshot
Opcje

SAMSUNGERYZ.jpg

 

Cześć!


Lubicie zagadki? Pewnie każdy grał na komputerze lub telefonie w Milionerów . A może preferujecie Jeden z dziesięciu?

 

Mam dla Was świetną zabawę - Zagrajmy w Samsungerów !

Zasady:
Na dole wpisu umieściłem zagadkę. Osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie, ma za zadanie przedstawić kolejne pytanie. Proces jest powtarzalny.


Zagadki:
Mogą być różnorakie. Od humorystycznych, przez techniczne po zagadki logiczne. Będzie miło, jeśli część z nich będzie związana z naszym forum lub produktami Samsung :smiling-face:

 

Kto może uczestniczyć?
Ten temat kierowany jest do wszystkich użytkowników! Liczę na aktywność również osoby mniej zaangażowane w społeczność Samsung. Pokażcie się!


Dacie radę? Pierwszą edycję Samsungerów czas zacząć!

 

Zagadka:

Który model telefonu Samsung, jako pierwszy miał aparat wyposażony w OIS - optyczną stabilizację obrazu?

 

 

Samsungerzy1.jpg

 

MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Podbijam zaterm pytanie od @Szewcu72:

 

Wymień przynajmniej 3 modele samochodów produkowanych przez firmę Samsung.

 

:thinking-face:

BenJab
Explorer
Opcje

Logo samochodów Samsung

240px-Renault_Samsung_Motors_logo.svg.png

 

Renault Samsung Motors – południowokoreańskie przedsiębiorstwo produkujące od 1994 roku samochody marki Samsung. Należy do francuskiego koncernu Renault.

 

Wyprodukowało pod marką Samsung modele:
SM3

SM5

SM7

SQ5

QM3

QM5

SV110

Big Thumbrenault-samsung-motors.png64790552_710131729406195_1510308228683005952_n.png

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@BenJab :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

Teraz kolej na twoją zagadkę dla innych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
BenJab
Explorer
Opcje

W jaką markę odzieżową i w którym roku zainwestował samsung? :face-with-tears-of-joy:

RadekK
Hotshot
Opcje

Jednym z biznesów zarządzanych przez korporację Samsung jest "Fashion Group". Grupa współpracuje z markami takimi jak Galaxy (włoska męska marka odzieżowa), Colombo (luksusowa skórzana marka) i Beanpole.

 

Od 2007r. Fashion Group Samsung współpracuje również z bardzo znaną, cenioną światową marką modową Juun.J.

 

Więcej informacji tutaj:
https://www.samsungfashion.com/contents_eng/history.jsp

 

Oraz tutaj:
http://en.ssfshop.com/main

 

Jeśli pytasz o kooperacje (trudno to nazwać zainwestowaniem) Samsung China z firmą o nazwie "Supreme Italia" - współpraca ostatecznie nie doszła do skutku.

 

Pytanie ode mnie:
Firma Samsung wprowadziła na rynek pierwszy na świecie zegarek z możłiwością wykonywania połaczeń.

W którym roku urządzenie miało premiere? Co to za model?

BenJab
Explorer
Opcje

Mi chodziło o inwestycje z 1995 roku, ale że pytanie nie precyzowało szczegółów odpowiedz należy zaliczyć za poprawną :smiling-face:

 

@RadekK - twoja pora na pytanie [ chyba że wiesz o jaką firmę mi chodziło :smiling-face: ]

RadekK
Hotshot
Opcje

@BenJab, ach! W takim razie mowa o markę FUBU!

 

Pytanie nie było proste, bo marek odzieżowych powiązanych z Samsung Fashion Group jest sporo.

 

Podbijam pytanie ode mnie:

Pierwszy na świecie zegarek z funkcją wykonywania połączeń to....? 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK  napisał(a):

Pierwszy na świcie zegarek z funkcją wykonywania połączeń to....? 


Czy chodzi Samsung SPH-WP10 ?


RadekK
Hotshot
Opcje

@kamil40013, dokładnie tak!

 

Czy wiecie, że SPH-WP10 został wypuszczony na rynek w 1999r i oferował takie udogodnienia jak książka telefoniczna, wybieranie głosowe, możliwość podłączenia sluchwek z mikrofonem, alarm wibracyjny i inne - łącznie 40 funkcji. Bateria wystarczala na 90 minut ciągłych rozmów lub 60 godzin w stanie spoczynku. Niesamowita innowacja jak na tamte czasy :smiling-face: 

 

Oto zdjęcie omawianego zegarka, jak w Fallout :smiling-face: samsung-wrist-watch-sph-WP10.jpg

 

 

 

@kamil40013, czas na Twoje pytanie! 

 

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK  napisał(a):

@kamil40013, czas na Twoje pytanie! 


Który model smartfona z rodziny Galaxy jest najcieńszy ?


0 Like