Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

(Temat utworzony: 28-11-2018 11:57 PM)
2038 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiem, że teraz duża liczba użytkowników "walczy" betą Androida Pie udostępnioną na modele Galaxy S9 i S9+, część zastanawia się co kupić? Note 9, czy może właśnie S9? Ale jak wiadomo dużymi krokami zbliża się nieuchronna premiera. W przyszłym roku pojawi się model S10. Być może to ostatni model z serii "S". Być może nastąpi zmiana nazewnictwa. Już teraz z przecieków dostępnych w sieci można wnioskować, że szykuje się naprawdę mocne i ciekawe urządzenie, które może namieszać na mobilnym rynku.

Ale zanim to nastąpi i zanim się o tym przekonamy, może warto po dyskutować jak to faktycznie będzie, czego oczkujemy od nowej galaktyki, jak powinna wyglądać i w co powinna być wyposażona.

 

Jeżeli chodzi o wygląd, to zaproponuję kilka ciekawych grafik.                                                                                                                              1.PNG

 

2.PNG

 

2a.PNG

 

3.PNG

 

4.PNG

 

5.PNG

 

6.PNG

 

7.PNG

 

8.PNG

 

9.PNG

 

 

Nie mnie oceniać, które pokazują faktyczny wygląd, a które są tylko życzeniami jak nowy model ma wyglądać. Ale przyznacie, że wygląda to ciekawie.

 

A teraz może coś o wszystkim innym, co nie zostało przedstawione na powyższych grafikach. Tu zaproponuję coś do obejrzenia. 

The Samsung Galaxy S10 Changes EVERYTHING!

Po obejrzeniu filmu, zapraszam do dyskusji. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
161 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Widziałem je, ale te zbytnio odbiegają od informacji i przecieków. Ktoś miał pomysł i się napracował, nawet fajnie wyglądają. Z tym, że najprawdopodobniej  w S10  na górze w centralnej części będzie wycięcie na głośnik.1.png

 

2.png

 Będzie ono na styku ramki i wyświetlacza, gdyby dodać tu jeszcze aparaty, to zrobi się dziura pokaźnych rozmiarów.

Ale to tylko nasze dywagacje.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Patrząc na zdjęcia szkieł ochronnych wygląda, że głośnik będzie umiejscowiony nad wyświetlaczem na tej czarnej ramce. Czyli rendery, które załączyłem są teoretycznie również prawdopodobne.

 

Oczywiście, że są to jedynie nasze dywagacje, ale ten wątek powstał właśnie w tym celu :winking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Uwaga!!! nie jest to kolejny, jakiś tam render. :smiling-face-with-sunglasses: :winking-face:S10_1.png


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Już teraz można przeczytać, że nie wszystkim przypadł do gustu wyświetlacz z wycięciem Infinity-O. Ja się wstrzymam z opinią do momentu kiedy będę mógł wziąć w ręce to cudo :winking-face:


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, już gdzieś widziałem ten film. Co ciekawe prezentowane szkła nie posiadają wycięcia na przednią kamerkę. Ciekawe czy to finalne produkty czy tylko jakieś prototypy.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To jeszcze coś pokażę :winking-face:S10_2.PNG

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wskaźnik baterii jest zbyt blisko wycięcia. Średnio to wygląda. Warto dodać, że zdjęcie przedstawia najprawdopodobniej model Galaxy S10+ :winking-face:


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wrzucam link do artykułu z pierwszym zdjęciem  oraz wynikami wydajności: 

 

https://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Galaxy-S10-pierwsze-zdjecie-i-wyniki-wydajnosci,News,99438.html


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

S10.jpg

s102.jpg