Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

Superuser II
Superuser II

Widziałem je, ale te zbytnio odbiegają od informacji i przecieków. Ktoś miał pomysł i się napracował, nawet fajnie wyglądają. Z tym, że najprawdopodobniej  w S10  na górze w centralnej części będzie wycięcie na głośnik.1.png

2.png

Będzie ono na styku ramki i wyświetlacza, gdyby dodać tu jeszcze aparaty, to zrobi się dziura pokaźnych rozmiarów.

Ale to tylko nasze dywagacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Patrząc na zdjęcia szkieł ochronnych wygląda, że głośnik będzie umiejscowiony nad wyświetlaczem na tej czarnej ramce. Czyli rendery, które załączyłem są teoretycznie również prawdopodobne.

Oczywiście, że są to jedynie nasze dywagacje, ale ten wątek powstał właśnie w tym celu 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Uwaga!!! nie jest to kolejny, jakiś tam render.  S10_1.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Już teraz można przeczytać, że nie wszystkim przypadł do gustu wyświetlacz z wycięciem Infinity-O. Ja się wstrzymam z opinią do momentu kiedy będę mógł wziąć w ręce to cudo 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Też jest film na YT https://www.youtube.com/watch?v=j093MKa1jNk

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, już gdzieś widziałem ten film. Co ciekawe prezentowane szkła nie posiadają wycięcia na przednią kamerkę. Ciekawe czy to finalne produkty czy tylko jakieś prototypy.

Superuser II
Superuser II

To jeszcze coś pokażę S10_2.PNG

Superuser I
Superuser I

Wskaźnik baterii jest zbyt blisko wycięcia. Średnio to wygląda. Warto dodać, że zdjęcie przedstawia najprawdopodobniej model Galaxy S10+ 

Hotshot

Wrzucam link do artykułu z pierwszym zdjęciem  oraz wynikami wydajności: 

https://www.dobreprogramy.pl/Samsung-Galaxy-S10-pierwsze-zdjecie-i-wyniki-wydajnosci,News,99438.html

Big Cheese

S10.jpg

s102.jpg

Autorzy z największą liczbą like