Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

(Temat utworzony: 28-11-2018 11:57 PM)
2075 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiem, że teraz duża liczba użytkowników "walczy" betą Androida Pie udostępnioną na modele Galaxy S9 i S9+, część zastanawia się co kupić? Note 9, czy może właśnie S9? Ale jak wiadomo dużymi krokami zbliża się nieuchronna premiera. W przyszłym roku pojawi się model S10. Być może to ostatni model z serii "S". Być może nastąpi zmiana nazewnictwa. Już teraz z przecieków dostępnych w sieci można wnioskować, że szykuje się naprawdę mocne i ciekawe urządzenie, które może namieszać na mobilnym rynku.

Ale zanim to nastąpi i zanim się o tym przekonamy, może warto po dyskutować jak to faktycznie będzie, czego oczkujemy od nowej galaktyki, jak powinna wyglądać i w co powinna być wyposażona.

 

Jeżeli chodzi o wygląd, to zaproponuję kilka ciekawych grafik.                                                                                                                              1.PNG

 

2.PNG

 

2a.PNG

 

3.PNG

 

4.PNG

 

5.PNG

 

6.PNG

 

7.PNG

 

8.PNG

 

9.PNG

 

 

Nie mnie oceniać, które pokazują faktyczny wygląd, a które są tylko życzeniami jak nowy model ma wyglądać. Ale przyznacie, że wygląda to ciekawie.

 

A teraz może coś o wszystkim innym, co nie zostało przedstawione na powyższych grafikach. Tu zaproponuję coś do obejrzenia. 

The Samsung Galaxy S10 Changes EVERYTHING!

Po obejrzeniu filmu, zapraszam do dyskusji. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
161 Odpowiedzi
showmeyour__
Voyager
Opcje

Bardzo jestem ciekawa, na ile celne będą obecne projekty prezentujące wygląd nowej Galaktyki z serii S :thinking-face:

Na ten moment jest bardziej bezramkowy, niż się spodziewałam, ale ten przedni aparat trochę mnie mierzi. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Przyznam, że mnie również notch nie podchodzi. :face-with-rolling-eyes:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Ciekawy render na temat modelu Galaxy S10+.

Dlaczego ciekawy? Bo stworzony przez OnLeaks, a oni tworzą jej na podstawie posiadanych informacji oraz plików CAD.

Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że to co widzimy może faktycznie pojawić się w finalnej wersji modelu S10+.

A co widzimy? Trzy tylne aparaty w układzie poziomym, notch na dwa przednie obiektywy i gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm.

render.PNGrender2.PNG

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Kolejne zdjęcie, tym razem szkła ochronnego na model S10+. Na zdjęciu widać otwory na dwa przednie aparaty. 20181204_132230.jpg

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zastosowanie okrągłych lub owalnych wycięć w ekranie to taki półśrodek. Mimo wszystko lepsze takie wycięcia niż charakterystyczny notch dostępny w telefonach innych producentów. Czekam na wyświetlacze New Infinity bez żadnych wycięć.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Wycięć bezpośrednio na ekranie zapewne nie będzie. To co pokazałem to tylko szkło ochronne. A wycięcia w nim są tylko po to, aby nie tworzyć dodatkowej soczewki nad elementem światłoczułym. Przy tak małych matrycach, nawet minimalna skaza powstała na etapie produkcji szkła ochronnego może zniweczyć jakość zdjęć.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pod słowem "wycięcie" miałem na myśli zasłonięcie powierzchni roboczej wyświetlacza tak jak to jest w przypadku pozostałych producentów, którzy stosują rozwiązanie typu notch. Wiem, że zdjęcia przedstawiają szkło z fizycznymi wycięciami żeby nie zaburzać pracy aparatu czy czujników. Tak czy inaczej w miejscu tych aparatów / czujników nie będzie wyświetlany żaden obraz i dlatego nazwałem to wycięciem. Samsung nazywa tego typu rozwiązanie jako Infinity-O a ja czekam na rozwiązanie New Infinity bez żadnych wycięć (zabierania powierzchni roboczej wyświetlacza).


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

I kolejny wyciek, w postaci zdjęcia, przyliżający nam być może ostateczny wygląd modleu Galaxy S10.

szkło.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja z kolei trafiłem na rendery, według których wycięcia znajdą się w środkowej części wyświetlacza.

 

galaxy-s10-centered-display-holes.jpg


0 Like