Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konkurs Wygraj Produkt Samsung Roku 2023

(Temat utworzony: 10-01-2024 12:34 PM)
442 Wyświetlenia
migdal1999
Student
Opcje

Orientujecie się czy był konkurs od samsunga gdzie do wygrania był telewizor samsung galaxy 23, odkurzacz i dysk ? Nie mogę nigdzie znaleźć o nim informacji

7 Odpowiedzi
brthlmw
Apprentice
Opcje
był i do dzisiaj miały być ogłoszone wyniki ale nie wiem czy jeszcze warto jest czekać czy ogłoszone 😔
0 Like
migdal1999
Student
Opcje
No właśnie ślad po tym konkursie zaginął masz może link dos trony tego konkursu ?
brthlmw
Apprentice
Opcje
on w ogóle zniknął dzień przed regulaminowym zakończeniem, więc został mi tylko regulamin w pdf
w mailu napisali, że to z przyczyn technicznych
Gabdrion
Student
Opcje
Z tego co pamiętam, termin ogłoszenia wyników był 17 stycznia, więc jest jeszcze czas na ewentualne info o zwycięzcach
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

Podrzucam Regulamin Konkursu: https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/pl/regulaminy_2023/REGULAMIN_KONKURSU_Wygraj_Pr...

Jeśli chodzi o wyniki, to nie będą one publikowane, w Regulaminie znajdziemy następującą informację: "Laureaci zostaną powiadomieni o Nagrodzie w wiadomości tekstowej wysłanej ze skrzynki konkursmembers@polymus.pl, która zostanie przesłana najpóźniej w dniu 10 stycznia 2024."


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

zylecia
Explorer
Opcje
Chyba już po wszystkim 😿 chociaż faktycznie konkurs został ściągnięty wcześniej. Może ze względu na duże zainteresowanie?
Lido2024
Journeyman
Opcje
Samsung kontaktował się. 2.01 dostałam maila z informacją o wygranej