Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S10 - zmieni WSZYSTKO!?

(Temat utworzony: 11-02-2019 12:03 PM)
283 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiem, że teraz duża liczba użytkowników "walczy" betą Androida Pie udostępnioną na modele Galaxy S9 i S9+, część zastanawia się co kupić? Note 9, czy może właśnie S9? Ale jak wiadomo dużymi krokami zbliża się nieuchronna premiera. W przyszłym roku pojawi się model S10. Być może to ostatni model z serii "S". Być może nastąpi zmiana nazewnictwa. Już teraz z przecieków dostępnych w sieci można wnioskować, że szykuje się naprawdę mocne i ciekawe urządzenie, które może namieszać na mobilnym rynku.

Ale zanim to nastąpi i zanim się o tym przekonamy, może warto po dyskutować jak to faktycznie będzie, czego oczkujemy od nowej galaktyki, jak powinna wyglądać i w co powinna być wyposażona.

 

Jeżeli chodzi o wygląd, to zaproponuję kilka ciekawych grafik.                                                                                                                              1.PNG

 

2.PNG

 

2a.PNG

 

3.PNG

 

4.PNG

 

5.PNG

 

6.PNG

 

7.PNG

 

8.PNG

 

9.PNG

 

 

Nie mnie oceniać, które pokazują faktyczny wygląd, a które są tylko życzeniami jak nowy model ma wyglądać. Ale przyznacie, że wygląda to ciekawie.

 

A teraz może coś o wszystkim innym, co nie zostało przedstawione na powyższych grafikach. Tu zaproponuję coś do obejrzenia. 

The Samsung Galaxy S10 Changes EVERYTHING!

Po obejrzeniu filmu, zapraszam do dyskusji. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
161 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To ja udostępnię dwie tapety, nie będę się rozdrabniał. :winking-face:s10_wallpaper_1.png

s10_wallpaper_2.png

 

Co do wersji, to bardzo, ale to bardzo zastanawiam się na ceramiką. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, druga tapeta bardzo podobna do fabrycznej z telefonu Note9 (Domyślna 6) :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

 

Tapety-Note9.jpg


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Takie dostałem, takie wstawiłem. Miałem wstawić wcześniej, ale kompletnie o nich zapomniałem. Dopiero @vdsl2 swoim linkiem mi przypomniał, że mam coś takiego.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

No to jeszcze takie, gdyby ktoś chciał.s10_wallpaper_3.png

 

 

s10_wallpaper_4.png

 

 

s10_wallpaper_5.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ciekawe czy będą jakieś z animacją. Tak jak np.  w Note 8


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PrzemekM  Już niedługo się wszystkiego dowiemy. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Podczas Galaxy UNPACKED zobaczymy również pierwszy składany smartfon od Samsunga. Potwierdza to ostatni wpis na twitterowym profilu Samsung Mobile: The future of mobile will unfold on February 20, 2019.

 

https://twitter.com/SamsungMobile/status/1094944231435599873


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Galaxy F.gif

 

Jaram się. :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like