Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Premiera Asystenta Google w Polsce

(Temat utworzony: 18-12-2018 03:00 PM)
2467 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Google zaprasza portale technologiczne na wydarzenie, które odbędzie się 15 stycznia o godzinie 19:00 w polskiej siedzibie Google w Warszawie. Zaproszenie jednoznacznie sugeruje, że mamy doczynienia z Asystentem Google.

 

Asystent-Google.jpg

 

Być może tego dnia będziemy mieli możliwość skorzystania z Asystenta. Gorszy scenariusz to taki, w którym poznamy jedynie datą oficjalnego udostępnienia usługi w naszym kraju. Czekacie na Asystenta?


32 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Damian K
Hotshot
Opcje

Wow. To już? Miałem okazję rozmawiać z gościem, który przyznał się, że jest beta testerem asystenta głosowego Google w języku polskim, ale nie mógł/nie chciał powiedzieć za wiele. Szczerze, to będzie bardzo przydatne narzędzie. Pomimo tego, że nie mam trudności z językiem angielskim, a moja wymowa zawsze była poprawnie rozumiana przez anglojęzycznego asystenta, teraz ta funkcja będzie mogła trafić do wszystkich. Widzę duży potencjał, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych, a także kierowców. A że obecnie nie wiadomo, czy i kiedy pojawi się Bixby po polsku, zawsze to jakiś substytut. Będę testował!


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Od jakiegoś czasu asystent w pełnej wersji pojawia się u losowych osób w Polsce. W naszej Społeczności otrzymali go już @Szewcu72 oraz @vdsl2 czym pochwalili się w tym wątku. Wygląda to jednak na ciąg dalszy testów u kolejnych użytkowników. Czekam z niecierpliwością na asystenta a czy będę korzystał regularnie z tego udogodnienia to się dopiero okaże :winking-face:

 

Co do Bixby to czytałem, że w ostatnim czasie została dodana obsługa kilku języków takich jak włoski, hiszpański, niemiecki, francuski oraz angielski (wariant UK). Niestety zabrakło języka polskiego i jak sam napisałeś nie wiadomo kiedy i czy w ogóle pojawi się w Polsce.


0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

To będzie ekscytujący styczeń! Liczę, że wiosną będzie mógł już nam asystować na co dzień. Stanowiłoby to smaczny kąsek dla tych, którym brakuje takiego rozwiązania w języku polskim.

Kto wie, może to zmotywuje deweloperów do dostosowania także Bixbiego... :thinking-face:

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Super nie mogę się doczekać :smiling-face:


0 Like
Pietrenka
Journeyman
Opcje
To ja może z innej beczki ale podobnej :smiling-face:
posiadam ALEXA i steruje w jezyku ang : TV ,sounbarem , xboxem
wszystko działa po za jednym upierdliwym faktem : nie chce właczac TV i Xboxa 😞
wydając komende zeby właczył Tv słychac tylko w Tv dzwiek szybki pyk pyk i nic alexa stwierdza że właczyła
ale o dziwno jak wydam 3 razy tą samą komendę wkoncu TV sie uruchamia
Ps. tylko soundbar samsunga posiada oficjalne wsparcie dla alexa dla spotify i to działa ok
problem jest tylko z właczaniem TV i XBOXA
czy ktoś wogóle używa ALEXA lub google z TV ?
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Pietrenka z innej beczki i całkiem  nietrafione. Starajmy się nie robić offtopu w tematach.

Jeżeli  masz problem z jakimś urządzeniem lub jego działaniem a nie ma jeszcze o tym tematu na forum, to utwórz nowy, ale we właściwym dziale.

Opisz dokładnie problem. Tylko w ten sposób jest  szansa, że uzyskasz odpowiedź. A tak jak zrobiłeś to teraz, to tylko dodanie jednego postu w temacie o czym innym. Za kilka postów twój zginie miedzy innymi, niezauważony przez innych forumowiczów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Pietrenka
Journeyman
Opcje

Dobrze założę nowy ale ten temat też jest o asystencie mowy więc jest na temat :smiling-face:

W sumie temt spójny z moim zapytaniem 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Pietrenka chodziło oto, ze w tytule masz asystenta Google, a Tobie chodzi o Alexię. Na pewno  inni spodziewali się by tu znaleźć cokolwiek o Alexii. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

Zarzucam lekki offtop, ale uważam, że warto zobaczyć to wideo, bo:

Po pierwsze, w świetny sposób ukazuje wszechstronność asystenta.

Po drugie, nawiązuje do zbliżających się Świąt, a tym samym do... Kevina :face-with-tears-of-joy: