Wsparcie

Open search

Asystent Google - po polsku.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Możecie sprawdzić, czy tylko mnie wyróżniło Google i yelefon przemówił do mnie w języku polskim. Aktywował się mi asystent google.Screenshot_20181216-012508_Google.jpg

Nawet znośnie odpowiada na pytania.

Możecie potwierdzić, że w Polsce już to ruszyło, czy nadal tylko wybrańcy w ramach testów?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
14 ODPOW. 14
Legend

Nie tylko u ciebie, ale też u mnie jest po polsku, jak i w tym temacie

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@vdsl2 a to mnie zaszczyt kopnął bo mnie się włączył bez kombinacji. Widać Google uznało że jestem godzien go testować. 😉😀😀😀

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Ja nie dostałem żadnego info ale mam już po polsku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II
A bo google ma jakiś dziwny algorytm dobierania urządzeń do testów. 😏
Choć faktycznie polska beta asystenta jest jeszcze mocno ograniczona. Scaliłem usługę ze Smart Thinks, asystent wykrył urządzenia dopisał ke w aplikacji ale noe potrafi dopisać do konta, wywala błąd a co się z tym wiąże nie może z nimi sterować. Nawet proste włącz/wyłącz. Chyba się pogniewam i obrażę na tego Janusza. 😜

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, masz szczęście. Google udostępnia asystenta etapami dla losowych użytkowników. Ze wstępnych informacji wynikało, że wszyscy dostaną jeszcze w tym roku, ale czasu pozostało już niewiele. W dalszym ciągu czekam aż Asystent Google pojawi się na moim telefonie.

@vdsl2, też dzisiaj dostałeś czy masz już od jakiegoś czasu?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismoSprawdziłem jak założyleś temat i jest w języku polskim.

Superuser II
Superuser II

Takie możliwości mi na obecną chwilę wyświetla.Asystent Google.png

Big Cheese

Otrzymał ktoś z was dzisiaj dostęp do Asystenta Google ? Ja sprawdzałem na czterech urządzeniach i dalej nie ma Asystenta. Wiem, że jest wdrażany stopniowo.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, sprawdziłem dzisiaj na dwóch telefonach i niestety nie otrzymałem dostępu do nowej usługi. Zarówno Note9 jak i S8+ czekają w kolejce 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like