Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nowa wersja aplikacji Samsung Members

(Temat utworzony: 11-04-2019 08:34 AM)
902 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj w aplikacji Samsung Members pojawiło się nowe ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że w połowie marca zostanie wprowadzona nowa wersja aplikacji. Główną nowością będzie odświeżony interfejs użytkownika. Z ogłoszenia dowiadujemy się również, że pojawią się nowe funkcje a część dotychczasowych zostanie poprawionych. Więcej informacji znajduje się na poniższym zrzucie ekranowym.

 

Nowa-aplikacja-Samsung-Members.jpg


51 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest już dostępna aktulizacja Samsung Members wersja dla Androida Oreo.

 

Screenshot_20190314-084626_Samsung Members.jpgScreenshot_20190314-082710_Google Play Store.jpgScreenshot_20190314-082723_Samsung Members.jpg

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, zgadza się. Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja.

 

Wersja aplikacji podskoczyła z wersji 2.9.00.20 do wersji 3.0.00.15. Zgodnie z wcześniejszą informacją pojawił się odświeżony interfejs użytkownika oraz nowa ikonka aplikacji. Ogłoszenia zostały przeniesione pod ikonkę dzownka w górnej części aplikacji jakby ktoś szukał :winking-face:


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zaktualizowałem. Bardzo ładny , przejrzysty interfejs.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Kolejna aktulizacja Samsung Mambers na Oreo.

Screenshot_20190326-081154_Samsung Members.jpg

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, dzisiaj rano wgrałem i od razu sprawdziłem czy coś się zmieniło. Niestety nic nie znalazłem więc aktualizacja najprawdopodobniej wprowadza wyłącznie poprawki błędów. Lista zmian widoczna w sklepie dotyczy poprzedniej wersji.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Po kilku tygodniach użytkowania nowej wersji aplikacji Samsung Members mam dwie uwagi. Wysłane raporty i zapytania nie są zapisywane w aplikacji. Nie można zobaczyć, co napisaliśmy do momentu otrzymania odpowiedzi od supportu. Wcześniej wszystkie wysłane zgłoszenie były od razu zapisywane i dostępne do wglądu.

 

Drugi problem dotyczy usuwania zgłoszenia. Po aktualizacji aplikacji część starych zgłoszeń została usunięta, a część pozostała. Problem pojawił się, gdy chciałem usunąć stare raporty z udzielonymi odpowiedziami z poprzedniej wersji. Po kliknięciu przycisku "Usuń" zgłoszenie dalej znajduje się na liście, a po jego otwarciu pojawia się taki komunikat:

 

blad.jpg

 

Czyszczenie danych aplikacji nic nie pomaga. Instalacji starej wersji Samsung Members też nie jest już możliwa.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, sprawdziłem i u mnie nie występują problemy, o których piszesz. Widzę moje zgłoszenie, które nie otrzymało jeszcze odpowiedzi a usuwanie starych zgłoszeń działa poprawnie. Zerknij jeszcze do tego wątku. Może akurat jeden z przywołanych tam sposobów usunie usterkę w aplikacji Samsung Members.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@kamil40013, sprawdziłem i u mnie nie występuje problemy, o których piszesz. Widzę moje zgłoszenie, które nie otrzymało jeszcze odpowiedzi a usuwanie starych zgłoszeń działa poprawnie. Zerknij jeszcze do tego wątku. Może akurat jeden z przywołanych tam sposobów usunie usterkę w aplikacji Samsung Members.


Odnośnie pierwszego problemu, to źle wchodziłem w raporty :face-with-rolling-eyes: Klikałem dzwoneczek, a następnie aktywoność. Dopiero teraz odkryłem, że do zgłoszeń można wejść przez Pomoc --> Zgłoszenie --> Zobacz.

 

Niestety drugi problem dalej nie jest rozwiązany. Nie mogę się pozbyć tych dwóch powiadomień/raportów

 

Screenshot_20190410-232947_Samsung Members.jpg

 

Wcześniej z zakładki "Aktywność" je otwarłem i kliknąłem usuń. Może problemem było to, że usunąłem je z niewłaściwego miejsca. W widoku wszystkich raportów nie są one widoczne. Wysłałem zapytanie w tej sprawie. Zobaczymy co odpiszą.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, zgodzę się co do tego, że nawigacja w nowej wersji aplikacji Samsung Members nie jest tak oczywista jak to miało miejsce w poprzedniej wersji. Po czasie dopiero odkryłem, że wszystkie zgłoszenia są widoczne w zakładce Pomoc :winking-face: