Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nowa wersja aplikacji Samsung Members

(Temat utworzony: 13-03-2019 12:45 PM)
1873 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj w aplikacji Samsung Members pojawiło się nowe ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że w połowie marca zostanie wprowadzona nowa wersja aplikacji. Główną nowością będzie odświeżony interfejs użytkownika. Z ogłoszenia dowiadujemy się również, że pojawią się nowe funkcje a część dotychczasowych zostanie poprawionych. Więcej informacji znajduje się na poniższym zrzucie ekranowym.

 

Nowa-aplikacja-Samsung-Members.jpg


Przejdź do rozwiązania
51 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24, Czy otrzymujesz powiadomienie z Samsung Members, gdy otrzymasz odpowiedź na swoje zgłoszenie ?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, niestety nie. Czyli problem występuje nie tylko u mnie. Trzeba będzie to zgłosić w aplikacji Samsung Members :winking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dziś pojawiło się takie info.

Screenshot_20190420-065350_Samsung Members.jpgScreenshot_20190420-065435_Samsung Members.jpg

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dziś jest takie info :smiling-face:

Screenshot_20190506-192213_Samsung Members.jpgScreenshot_20190506-192231_Samsung Members.jpg

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, podejrzewam, że to informacja skierowana do osób, które niedawno zaktualizowały telefon lub dopiero otrzymają aktualizację. Podobna informacja była dostępna na początku roku kiedy Android Pie pojawił się dla S9, S9+ i Note9.


0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@kamil40013  mam to samo co ty

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Samsung Members do wersji 3.1.00.12. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że dodano interaktywne testy. Poza tym pojawiła się nowa zakładka w dolnej części ekranu o nazwie Moja strona, gdzie znajdują się kupony.

 

Screenshot_20190627-124737_Samsung Members.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24, Interaktywne testy były juz wcześniej :winking-face:

 

test.jpg


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, dziękuję za sprawdzenie. W takim razie pojawiła się wyłącznie nowa zakładka Moja strona.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tak jak napisał @kamil40013  już były interaktywne testy wcześniej :smiling-face: