Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z aplikacja poczta.

(Temat utworzony: 14-01-2018 09:13 AM)
15807 Wyświetlenia
dareckip
Journeyman
Opcje

Witam. Czy ktoś miał lub ma problem z aplikacją poczta. Mam samsung note 4 i po aktualizaji nie można nic wysłać. Z odbieraniem poczty nie ma problmu ale jeśli chcę przesłać dany email wyskakuje ikona "ładowanie wiadomości" i nic się nie dzieje. 

Próbowałem resetować program i nic to nie pomogło.  Chyba to problem z softem, wnioskuję to po tym że niedawno wgrało się nowe u mojej żony na innym note 4 i jest to samo.

Możecie coś poradzić? Screenshot_2018-01-06-18-36-54.png

 

 

 

87 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Spróbuj jeszcze raz wyczyścić cache i pamięć aplikacji pocztowej, wykonać wipe partition w recovery telefonu, uruchom go ponownie i dodaj jeszcze raz konta pocztowe do aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dareckip
Journeyman
Opcje

Robiłem i nie wiele dało. Na drugim telefonie jest to samo.

Co można zrobić jeszcze?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
W recovery telefonu też zaglądałeś?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dareckip
Journeyman
Opcje

A jak to się robi. Bo albo ja to robiłem albo nie.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czyli od początku.
Usuń konta z aplikacji, wyczyść jej cache i pamięć.
Uruchom telefon w trybie recovery: Volume Up + Home + Power, wybierz "wipe cache partition" i zatwierdź powerem. Uruchom ponownie telefon i skalibruj od nowa aplikację poczty.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje
Jeżeli rozwiązania zaproponowane przez Szewca nie pomogą, w teorii factory reset załatwi sprawę... Ale pamiętaj, że aplikacja Gmail ma też możliwość synchronizowania i obsługi skrzynek pocztowych innych niż właśnie gmailowe. Tak więc w ostateczności (o ile nie chciałbyś faktycznie resetować urządzenia) skonfiguruj sobie pocztę w aplikacji Gmail. :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Intryga
Student
Opcje

Witam

Mam to samo.

Po aktualizacji nowego softu jest problem z  wysyłaniem i odpowiedziami na otrzymane maile. Ewidentnie błąd softu do samsunga note 4. Kiedy poprawia ?

Cos wiadomo może? 

Dzięki 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Intryga Daty aktualizacji, czy to samego systemu, czy poszczególnych akplikacji, to "wiedza tajemna" :winking-face: Najzwyczajniej nie są udostepniane. Do czasu ich wydania proponuję zastosowanie rozwiązania podanego przez @Damian K.

Wykorzystaj aplikację gmaila i w niej skonfiguruj dodatkowe skrzynki.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
dareckip
Journeyman
Opcje

Witam. U mnie powyższe proponowane rozwiązania nie przyniosły skutku. 

Nawet factory reset. 

Znalazłem jednak rozwiązanie. Mianowicie przesyłany dalej email trzeba zapisać w folderze wersje robocze i później wejść i wysłać. Wtedy wszystko idzie.

Nadal uważam że to problem samego softu nota 4 bo po aktualizaji pojawił się problem.

Gdzie zgłasza się błędy oprogramowania? 

0 Like