Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z aplikacją Chrome - Galaxy A7

(Temat utworzony: 19-09-2019 11:19 AM)
1770 Wyświetlenia
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Witam wszystkich. Przeglądarka Chrome na Galaxy A7. Pojawiła mi się dziwna sytuacja. Aplikację Chrome mam wyłączoną a ona co jakiś czas próbuje się sama aktualizować. Od czasu do czasu samoistnie uruchamia się instalacja o treści: Instalacja Język aplikacji przeglądarka Chrome. Po jej zainstalowaniu pojawia mi się przeglądarka Chrome. Nie byłoby to nic dziwnego gdybym tą aplikację miał włączoną. Jednak nie korzystam z niej i mam ją wyłączoną. Zdarza się to jeden do trzech razy dziennie. Tą automatyczną aktualizację można anulować w trakcie. Jednakże trzeba zwracać uwagę bo pojawia się nagle. Zaznaczam, że te cyrki zaczęły się w sierpniu. Około miesiąca po lipcowej aktualizacji z poziomem zabezpieczeń z czerwca. Może ktoś z was ma podobne problemy?

Drogi @petruswojcik, jeden problem powinien oznaczać jeden temat. Nie zakładajmy takich, które zbierają globalnie wszystkie problemy ze wszystkimi aplikacjami :smiling-face: Edytowałem Twój post //DamianK

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@mirudo24  Samsung nic nie pomógł w tej sprawie. Kilka razy zgłaszałem i za każdym razem otrzymywałem tą samą odpowiedź czyli przesłać logi. Dałem sobie spokój. Robiłem kilka razy Wipe cache partition po czym zrobiłem twardy reset bez przywracania danych. I chyba pomogło bo jak narazie mija tydzień i ani razu nie uruchomiła się instalacja. Wcześniej pojawiała się często nawet kilka razy dziennie. Mam nadzięję, że problem się rozwiązał.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
47 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@petruswojcik  Faktycznie dziwne zachowanie czy robiłeś wipe cache partition ? 

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2  wielokrotnie. Jak tel. zaczyna mulić, szwankować lub jakaś aka nie działa jak powinna. Tzn. robię czesto bo mój A7 akurat chyba jakiś felerny

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@vdsl2  narazie nie zauważyłem takiego zachowania na innych modelach. Jak pisałem na A7 zaczęłośię tak dziać po lipcowej aktualizacji

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@petruswojcik faktycznie ciekawy przypadek. Nie spotkałam się również z taką sytuacją na innych urządzeniach. Może @Damian K coś podpowie?

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@petruswojcik,

 

przyznam, że ja również nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Prześlij zgłoszenie tej kwestii za pośrednictwem aplikacji Samsung Members, załączając dane raportu systemu: Samsung Members-> Pomoc -> Wyślij opinię -> Raporty o błędach -> [Wybór kategorii] -> Zaznacz opcję ‘Wyślij dane raportu systemu’ i opisz problem.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@Damian K  tak też zrobiłem. Czekam. Znając życie odpowiedź będzie lakoniczna bądź mało pomocna. Miałem tak tyle razy ile razy pisałem i zgłaszałem. A było to często bo miałem różne problemy z A6+ oraz z A7. Na wiele nie liczę z ich sttony. Może jestem sceptykiem i krytycznie do tego podchodzę ale prawda jest taka że mnie ani razu nie pomogli. Za to na forum w społeczności znalazłem praktycznie rozwiązanie na wszystkie problemy. Dzięki forumowicze

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@petruswojcik  jeżeli masz możliwość, daj znać na priv, jak poszło tym razem :)

 

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@EwaK  takie pytanie zadałem i taką odpowiedź otrzymałemScreenshot_20190924-171929_Samsung Members.jpg

 

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Nie wiem jak mam ich rozumieć. Mam im raport wysłać w trakcie nagłej instalacji. Przecież nawet nie zdążę bo się szybko instaluje. Czasami nawet nie zauważę lub nie zdąże zareagować aby akcję anulować. A potem muszę odinstalować aktualizację i ponownie wyłączyć Chrome. Wkurzające to jest. Nie korzystam z Chrome to ponad 200 MB zajmuje. Jak jest wyłączone to niecałe 18. Pozatym przeglądarka jest kiepska. No nic pozostaje mi zabawa z odinstalowywaniem

0 Like