Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

(Temat utworzony: 07-04-2019 11:00 PM)
673 Wyświetlenia
Damian K
Hotshot
Opcje

galaxy-buds-white-pair-m.png

Cześć!

 

Zapewne większość z Was oprócz premiery Galaxy S10 zwróciła również uwagę na akcesoria, które zostały zaprezentowane podczas Galaxy Unpacked 2019. Poza nowym zegarkiem oraz opaskami, o których więcej dowiecie się w poście przygotowanym przez @RadekK, Samsung przedstawił nowe bezprzewodowe słuchawki.

 

 

10.-Galaxy-Buds_Infographic.jpg Następca Gear Icon X jest nieco bardziej kompaktowy, ale przede wszystkim pozwala na dłuższe użytkowanie. Słuchawki posiadają akumulator o pojemności 58mAh, natomiast rezerwa, jaką mamy w stacji dokującej, to 252mAh. W praktyce pozwala to 6h muzyki lub 5h rozmów na jednym naładowaniu samych słuchawek, a przecież możemy je doładować poprzez wspomnianą stację :face-with-tears-of-joy:

 

Sama stacja oczywiście daje się również ładować za pomocą funkcji zwrotnego ładowania bezprzewodowego, która dostępna jest w nowych telefonach Galaxy z serii S. 

 

Ważną informacją jest również obsługa protokołu Bluetooth 5.0. O jakość dźwięku zadbała oczywiście firma AKG, z którą Samsung współpracuje już od dłuższego czasu. :winking-face:

 

Słuchawki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, białym i żółtym.704t_Samsung-Galaxy-Buds_SM-R170_Farbvariation_Ohrhörer.jpg

 

 

Dla zainteresowanych, pełną specyfikację znajdziecie poniżej:

 

Galaxy Buds Specifications

Category Feature
Color Black, White
Size Earbud: 17.5 (W) x 19.2 (D) x 22.3 (H) mm / Case: 38.8 (W) x 70 (D) x 26.5 (H) mm
Weight Earbud: 5.6g per earbud / Case: 39.6g
Connectivity Bluetooth 5.0
Sensor Accelerometer, Proximity, Hall, Touch, Ear on/off detection
Battery Earbud: 58mAh / Charging case: 252mAh
USB Type-C
Speaker 5.8pi Dynamic Driver
Compatibility Android 5.0 or later, RAM 1.5GB or above
Audio Audio Codec: SBC, AAC, Scalable (Samsung proprietary)


Co myślicie o tym urządzeniu i ogólnie o idei dousznych słuchawek bezprzewodowych? Mieliście okazję kiedyś korzystać? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Wozik przyznam szczerze, że jakieś herezje tu wypisujesz. Codziennie noszę telefon w kieszeniach, nawet w zimowych kurtkach i pączki grają bez problemu.

Po tym co napisałeś zrobiłem eksperyment. Przykryłem telefon kilkoma warstwami materiałów, oddaliłem się na 5 metrów, raz wyszedłem na taras, drugi raz zszedłem piętro niżej, i wiesz co? Grały dalej. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

A może masz jakiś chiński case na telefonie? :thinking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Wozik
Explorer
Opcje

Szewcu, wiem że masz taką pracę i musisz chwalić produkty Samsunga. W porządku.

 

Nie wiem dlaczego jednak sugerujesz, że to ja wypisuję bzdury. Miałeś do czynienia z moimi słuchawkami i telefonem?

 

Etui mam od Spigena.

 

Zrób taki test: zakryj dłonią lewą słuchawkę.

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Wozik i tu Cię pewnie zaskoczę. Jestem takim samym użytkownikiem słuchawek i telefonu jak Ty.

Napisałem przecież, że zrobiłem test i słuchawki grają.

Specjalnie dla Ciebie zakryłem rękoma nawet obie słuchawki jednocześnie... i też grają.

I co dalej?

U mnie jest ok, Tobie proponuję udać się do serwisu, ale wcześniej warto sprawdzić jak będzie wyglądać połączenie bez case.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj została udostępniona aktualizacja dla słuchawek Galaxy Buds do wersji R170XXU0ASE1. Najnowsze oprogramowanie poprawia stabilność połączenia Bluetooth, usunięto problem z zanikaniem dźwięku podczas włączonej funkcji dźwięku otoczenia oraz dodano powiadomienie do tej funkcji.

 

Aktualizację możecie wykonać z poziomu telefonu i aplikacji Galaxy Wearable lub za pomocą komputera i dedykowanej aplikacji Galaxy Buds Manager.

 

galaxy-buds-update.jpg


kryman28
Pioneer
Opcje

u mnie nadal problem z zasięgiem BT

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@kryman28 

Myślę, że w takiej sytuacji najlepiej byłoby zgłosić słuchawki do weryfikacji w autoryzowanym serwisie.

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Galaxy Buds oznaczona numerem 0ASF3.Zawartość aktualizacjiZawartość aktualizacji

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Solec
Journeyman
Opcje

Ja mam podobnie z zasięgiem. 

Jak mam telefon w lewej kieszeni lub na tyłku to lubią przerywać. Jak mam w prawej to grają czysto.

 

0 Like
PawełN
Navigator
Opcje

Cześć @Solec ,

Dla połączenia BT ciało nie powinno być przeszkodą nie do pokonania. :)
Próbowałeś resetowania słuchawek? 
Jeżeli tak to ja bym wykonał na twoim miejscu jeszcze test krzyżowy, tj. wykonać parowanie słuchawek z innym telefonem, co wykluczy nam kwestie twojego smartfona.

 


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Taka ciekawostka.

Przed nami premiera Galaxy Note 10. W raz z nowym telefonem, już 7 sierpnia mają, pojawić się również nowe wersje kolorystyczne słuchawek Galaxy Buds. Oba urządzenia mają mieć identyczną kolorystykę. Jednym z kolorów ma być ten zaprezentowany poniżej, czyli Aura Glow.

pączki 2.pngpączki 3.pngpączki 4.pngpączki 5.pngpączki.PNG

Pozostałe kolory to czarny i żółty.

Co ciekawe, nowa wersja kolorystyczna jest już dostępna na francuskiej stronie producenta: Galaxy Buds.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.