Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

(Temat utworzony: 22-02-2019 02:24 PM)
4045 Wyświetlenia
Damian K
Hotshot
Opcje

galaxy-buds-white-pair-m.png

Cześć!

 

Zapewne większość z Was oprócz premiery Galaxy S10 zwróciła również uwagę na akcesoria, które zostały zaprezentowane podczas Galaxy Unpacked 2019. Poza nowym zegarkiem oraz opaskami, o których więcej dowiecie się w poście przygotowanym przez @RadekK, Samsung przedstawił nowe bezprzewodowe słuchawki.

 

 

10.-Galaxy-Buds_Infographic.jpg Następca Gear Icon X jest nieco bardziej kompaktowy, ale przede wszystkim pozwala na dłuższe użytkowanie. Słuchawki posiadają akumulator o pojemności 58mAh, natomiast rezerwa, jaką mamy w stacji dokującej, to 252mAh. W praktyce pozwala to 6h muzyki lub 5h rozmów na jednym naładowaniu samych słuchawek, a przecież możemy je doładować poprzez wspomnianą stację :face-with-tears-of-joy:

 

Sama stacja oczywiście daje się również ładować za pomocą funkcji zwrotnego ładowania bezprzewodowego, która dostępna jest w nowych telefonach Galaxy z serii S. 

 

Ważną informacją jest również obsługa protokołu Bluetooth 5.0. O jakość dźwięku zadbała oczywiście firma AKG, z którą Samsung współpracuje już od dłuższego czasu. :winking-face:

 

Słuchawki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, białym i żółtym.704t_Samsung-Galaxy-Buds_SM-R170_Farbvariation_Ohrhörer.jpg

 

 

Dla zainteresowanych, pełną specyfikację znajdziecie poniżej:

 

Galaxy Buds Specifications

Category Feature
Color Black, White
Size Earbud: 17.5 (W) x 19.2 (D) x 22.3 (H) mm / Case: 38.8 (W) x 70 (D) x 26.5 (H) mm
Weight Earbud: 5.6g per earbud / Case: 39.6g
Connectivity Bluetooth 5.0
Sensor Accelerometer, Proximity, Hall, Touch, Ear on/off detection
Battery Earbud: 58mAh / Charging case: 252mAh
USB Type-C
Speaker 5.8pi Dynamic Driver
Compatibility Android 5.0 or later, RAM 1.5GB or above
Audio Audio Codec: SBC, AAC, Scalable (Samsung proprietary)


Co myślicie o tym urządzeniu i ogólnie o idei dousznych słuchawek bezprzewodowych? Mieliście okazję kiedyś korzystać? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Przejdź do rozwiązania
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 to może ja odpowiem. W przypadku słuchawek dousznych, jeżeli chodzi o jakość dźwięku, bardzo ważną kwestią jest ich odpowiednie dopasowanie, dobranie nakładek gumowych. W przypadku tego rodzaju słuchawek tony wysokie uzyskujemy z przetwornika, natomiast tony niskie muszą być generowane w połączeniu z utrzymaniem ciśnienia w uchu i przeniesieniu drgań na chrząstki uszne i kości czaszki. Co oznacza tylko jedno. Słuchawka musi przylegać do kanału usznego i małżowiny bardzo szczelnie.

Mam nadzieję, ze moja sugestia będzie pomocna również przy wykorzystaniu słuchawek będących w zestawie z telefonem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Taka ciekawostka, jeżeli chodzi o udostepnione do tej pory aktualizacje dla pączków:

R170XXU0ASB6 - Date: 13-02-2019  | Size: 6.93 MB

R170XXU0ASB9 - Date: 19-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBB - Date: 20-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBF - Date: 27-02-2019  | Size: 1.70 MB - najnowsze buds.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

R170XXU0ASBB - Date: 20-02-2019  | Size: 1.69 MB

R170XXU0ASBF - Date: 27-02-2019  | Size: 1.70 MB - najnowsze

Zgodnie ze zrzutami ekranowymi z Twojej poprzedniej wiadomości dwie ostatnie aktualizacje posiadają identyczny rozmiar 1.29 MB :thinking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 Bo te wielkości, które teraz pokazałem to nie OTA, tylko pliki jak soft w przypadku telefonów i zegarków. :smiling-face-with-sunglasses: Myślałem, że ogarniesz? :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, lepiej dopytać niż się domyślać tym bardziej, że forum przeglądają nie tylko znawcy tematu :winking-face:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W dniu dzisiejszym udostępniona została kolejna aktualizacja softu dla pączuszków :winking-face: oznaczona numerem 0ASC2. Informacja o wprowadzonej poprawce widoczna na załączonym obrazku.Screenshot_20190308-180656_Galaxy Buds.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Uwaga! Treści tylko dla widzów dorosłych! (18+)

Spoiler

budsy.jpg

Nagie pączuszki!!! :smiling-face-with-sunglasses::face-with-tears-of-joy:

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  Podobno łatwe w naprawie :smiling-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PrzemekM tak teoretycznie jest według autora filmu. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Axel88pl
Navigator
Opcje
Szkoda tylko że jest opóźnienie dźwięk- obraz jak w słuchawkach z Ali za 20$...
0 Like