Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Buds - godny następca Gear Icon X :)

(Temat utworzony: 06-04-2019 05:08 PM)
1024 Wyświetlenia
Damian K
Hotshot
Opcje

galaxy-buds-white-pair-m.png

Cześć!

 

Zapewne większość z Was oprócz premiery Galaxy S10 zwróciła również uwagę na akcesoria, które zostały zaprezentowane podczas Galaxy Unpacked 2019. Poza nowym zegarkiem oraz opaskami, o których więcej dowiecie się w poście przygotowanym przez @RadekK, Samsung przedstawił nowe bezprzewodowe słuchawki.

 

 

10.-Galaxy-Buds_Infographic.jpg Następca Gear Icon X jest nieco bardziej kompaktowy, ale przede wszystkim pozwala na dłuższe użytkowanie. Słuchawki posiadają akumulator o pojemności 58mAh, natomiast rezerwa, jaką mamy w stacji dokującej, to 252mAh. W praktyce pozwala to 6h muzyki lub 5h rozmów na jednym naładowaniu samych słuchawek, a przecież możemy je doładować poprzez wspomnianą stację :face-with-tears-of-joy:

 

Sama stacja oczywiście daje się również ładować za pomocą funkcji zwrotnego ładowania bezprzewodowego, która dostępna jest w nowych telefonach Galaxy z serii S. 

 

Ważną informacją jest również obsługa protokołu Bluetooth 5.0. O jakość dźwięku zadbała oczywiście firma AKG, z którą Samsung współpracuje już od dłuższego czasu. :winking-face:

 

Słuchawki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, białym i żółtym.704t_Samsung-Galaxy-Buds_SM-R170_Farbvariation_Ohrhörer.jpg

 

 

Dla zainteresowanych, pełną specyfikację znajdziecie poniżej:

 

Galaxy Buds Specifications

Category Feature
Color Black, White
Size Earbud: 17.5 (W) x 19.2 (D) x 22.3 (H) mm / Case: 38.8 (W) x 70 (D) x 26.5 (H) mm
Weight Earbud: 5.6g per earbud / Case: 39.6g
Connectivity Bluetooth 5.0
Sensor Accelerometer, Proximity, Hall, Touch, Ear on/off detection
Battery Earbud: 58mAh / Charging case: 252mAh
USB Type-C
Speaker 5.8pi Dynamic Driver
Compatibility Android 5.0 or later, RAM 1.5GB or above
Audio Audio Codec: SBC, AAC, Scalable (Samsung proprietary)


Co myślicie o tym urządzeniu i ogólnie o idei dousznych słuchawek bezprzewodowych? Mieliście okazję kiedyś korzystać? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Axel88pl co autor posta miał na myśli? :thinking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung udostępnił aplikację dla systemów Windows oraz Mac o nazwie Galaxy Buds Manger, dzięki której możemy zaktualizować oprogramowanie w słuchawkach do najnowszej wersji. Oczywiście w dalszym ciągu można aktualizować oprogramowanie słuchawek z poziomu naszego telefonu za pomocą aplikacji Galaxy Wearable.

 

Pobierz Galaxy Buds Manager dla Windows

Pobierz Galaxy Buds Manager dla Mac

 

Więcej informacji znajduje się na stronie Samsung.


PDV
Pioneer
Opcje

Dzisiaj dostałem swoje Budsy i po dopasowaniu gumek muszę powiedzieć że jest moc. Dźwięk czysty a bas jak na słuchawki douszne jest naprawdę mega. Jedyny minus jaki zauważyłem to opóźnienie dźwięku na YT ale tylko w przypadku kiedy otwieramy taki filmik w chromie. W samej aplikacji YT lag już nie występuje. Po za tym testowałem też Netflixa i muszę powiedzieć że wszystko działa jak należy  

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PDV  Dzięki za informację:)


0 Like
PDV
Pioneer
Opcje
Mogę jeszcze dodać że nigdy nie używałem dousznych słuchawek bo zawsze miałem problem z ich dopasowaniem. Tutaj ten problem nie występuje. Czuje że mogę w nich wyjść i biegać, skakać a one i tak pozostaną na miejscu. Tak że duży plus za to.
Ewa1983
Navigator
Opcje

Witajcie. Zaobserwowalam cos niepokojacego w moich buds. Muzyka i sluchanie jak najbardziej na plus! Tylko problem pojawia sie podczas rozmowy... jesli jestem na zewnatrz (glosna ulica itd.) rozmowca slyszy mnie jak przez mgle albo przerywa. Jak jestem w pomieszczeniu nie zauwazylam tego problemu. Co moze byc przyczyna?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ewa1983 a możesz coś napisać o ustawieniach swoich pączków? Bo przyznam szczerze, że używam ich na co dzień i żaden z moich rozmówców nie przekazał mi informacji o takich efektach po jego stronie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Wozik
Explorer
Opcje

Spróbujcie używać Buds trzymając telefon w bocznej kieszeni bojówek, lub w kieszeni spodni. Mam około 190 cm wzrostu, słuchawki tracą zasięg. Co za kicha.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Wozik  Czy robiłeś aktulizacje Galaxy Buds ? Klik

0 Like
Wozik
Explorer
Opcje
Tak. Dwa razy juz się pojawiła.
0 Like