Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Szybkie zużycie baterii zegarka Galaxy Watch R810 42mm

(Temat utworzony: 28-03-2021 09:28 PM)
1588 Wyświetlenia
SiaQ
First Poster
Opcje

Witam, parę dni temu miałem aktualizacje zegarka do wersji r810xxu1fub6, od tamtej pory zegarek od 100% do wyłączenia wytrzymuje zaledwie kilka godzin... Wyłączyłem już nawet wybudzanie gestem ruchu ręki, automatyczne pomiary pulsu, jasność do minimum i w niczym to nie pomogło, z 100% do 70% w 15min...

Proszę o wsparcie i naprawę problemu... 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
9 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
niki19-74
Pioneer
Opcje
Możesz sprawdzić co pobiera energię w aplikacji wear kliknij na baterie i sprawdź aplikacje jaki procent zużywa bateri ale według mnie będzie to aplikacja health monitor już się spotkałem z takimi przypadkami

Screenshot_20210328-215648_Galaxy Watch3 PlugIn.jpg

0 Like
SiaQ
First Poster
Opcje

Zrobione, zobacze efekty jutro i dam znać

0 Like
SiaQ
First Poster
Opcje

Patrzyłem, baterie zżerał samsung health, była ta apka resetowana, przeintalowywana, w opcjach wszystko na minimum ale nie pomogło. Zrobiłem hard reset zgodnie z instrukcją od Nismo, jutro sprawdzę efekty

0 Like
JaCzPaPa
Apprentice
Opcje
Kolejne aktualizacje zabijają urządzenia, aby kupić nowe.
Apple, Samsung i inni mają takie metody ....
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @SiaQ 

Po aktualizacji może wystąpić szybsze spadnie baterii,  ale po pewnym czasie powinno się wszystko uspokoić. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@JaCzPaPa  napisał(a):
Kolejne aktualizacje zabijają urządzenia, aby kupić nowe.
Apple, Samsung i inni mają takie metody ....

Pamiętaj, że kolejne wersje oprogramowania są dostosowywane przede wszystkim do nowych urządzeń, które posiadają bardziej wydajne podzespoły. Z jednej strony użytkownicy chcą żeby ich telefony były wspierane przez wiele lat a z drugiej narzekają kiedy telefon zacznie zwalniać po aktualizacji systemu operacyjnego. Producenci często ograniczają ilość dużych aktualizacji żeby uniknąć tego typu sytuacji. Pomimo tego Samsung postanowił wydłużyć wsparcie dla wybranych modeli do trzech dużych aktualizacji systemu.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Masz jakiś nowszy artykuł niż ten z 2018 roku, który dotyczy modelu Galaxy Note4? Przypominam, że model Galaxy Note4 zadebiutował na rynku w 2014 roku. Poza tym Samsung wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Satysfakcja konsumentów jest dla nas najważniejsza i zawsze staramy się zapewnić najlepsze wrażenia z użytkowania naszych urządzeń. Firma Samsung nie udostępniła żadnej aktualizacji systemu, która obniżałaby wydajność Galaxy Note 4. Jesteśmy zawiedzeni decyzją Włoskiego Urzędu ds. Konkurencji i podejmiemy niezbędne kroki, by się od niej odwołać.

Biuro prasowe Samsung Electronics