Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy watch active 2 nie liczy km podczas spaceru z wózkiem

(Temat utworzony: 29-03-2021 10:01 AM)
1734 Wyświetlenia
zwiatremwewlosach
Journeyman
Opcje

Witam, podczas spacerów z wózkiem Galaxy watch active 2 nie liczy przebytego dystansu. Zauważyłam, że spacerując bez wózka działa poprawnie. W momencie, gdy trzymam wózek km nie są liczone. Trasa ma mapie zaznacza się poprawnie, lokalizacja przez GPS jest włączona, Samsung Healt ma uprawnienia do lokalizacji, ale podczas treningu "Chód" wygląda jakby były liczone kroki, a nie używana lokalizacja. Jako, że nie "macham ręką", nie zapisują się km. 

Jest podobny temat na forum, dot. nie zliczania kroków podczas spaceru z wózkiem. Mam zaznaczoną opcję, żeby liczyło kroki z telefonu i z zegarka i to działa poprawnie. Nie działa jednak zliczanie dystansu podczas treningu "Chód". Jakieś rady? Co zmienić w ustawieniach? 

Z góry dziękuję za pomoc! 🙂 

20 Odpowiedzi
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @zwiatremwewlosach 

Spróbuj ponownie uruchomić zegarek.

0 Like
zwiatremwewlosach
Journeyman
Opcje

Przywróciłam już nawet ustawienia fabryczne. Dalej to samo. 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zwiatremwewlosach  Witam

A kroki są liczone normalnie?


zwiatremwewlosach
Journeyman
Opcje

Wydaje mi się, że tak. Ale mam włączoną opcję liczenia kroków w telefonie i zegarku. Przez weekend wymieniam maile z pomocą Samsunga i ogólnie poza tym, że co mail dostaję inną odp. (i kto inny udziela odp.). To w jednym mailu jakaś babka napisała, że jak trzymam rękę na wózku to zegarek kroków liczyć nie będzie. 

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zwiatremwewlosach  tak, dokładnie. Trzymając  wózek ręka nie porusza się więc zegarek nie zlicza kroków.

Zapraszam do poniższego tematu gdzie ten temat był poruszany:

https://eu.community.samsung.com/t5/zegarki/galaxy-watch-nie-liczy-krok%C3%B3w-w-trakcie-spacer%C3%B... 


zwiatremwewlosach
Journeyman
Opcje

Wspominam o tym temacie w poście. Tam jednak temat dot. liczenia kroków, z czym u mnie nie ma problemu. Mi podczas treningu "Chód" nie liczy km - przebytej trasy. 

0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@zwiatremwewlosach W tamtym poście jest mowa o Galaxy Watch, a twój to Galaxy Watch Active 2 i może, że to dwa inne modele i mają inną budowę i dlatego nie mierzy ci. 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@zwiatremwewlosach, Każdy trening ma swoje ustawienia. Może na początek zobacz czy dla treningu Chód masz włączone śledzenie lokalizacji. Domyślnie jest ono wyłączone.

Screen_20210329_132112.pngScreen_20210329_132126.png


zwiatremwewlosach
Journeyman
Opcje

Mam włączone. 🙂

0 Like