Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Gear S3 Frontier - pęknięta szybka

(Temat utworzony: 07-05-2019 10:05 PM)
3366 Wyświetlenia
Enulight
First Poster
Opcje

Witam,

Wczoraj czyściłem gruntownie zegarek Samsung Gear S3 Frontier i zauważyłem pęknięcie w pobliżu czujnika pulsometru.Od zakupu takiego pęknięcia nie było, bo sam raz na miesiąc czyszczę zegarek.

Z zegarkiem obchodzę ostrożnie, nie rzucam i nigdy nie upadło ani uderzone.

Czy to możliwe na wadę fabryczną.

Proszę zobaczyć załączone zdjęcie.20170918_083152.jpg

0 Like
14 Odpowiedzi
mentos10
Apprentice
Opcje

Witam ponowie.

Problem rozwiązany pozytywnie :winking-face: Serwis producenta wymienił szybkę w 1 dzień roboczy (nie licząc logistyki kuriera)

Bardzo dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam :winking-face:

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mentos10 fajnie, ze wszystko zakończyło się pozytywnie. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mentos10
Apprentice
Opcje

20190906_112537.jpg

0 Like
mentos10
Apprentice
Opcje
Ups i stało się.... Z przykrością informuję, że problem powrócił. Kilka miesięcy temu już oddawałem produkt do serwisu. Problem usunięto. Małę pęknięcie na szybce pulsometru...
Zegarek zdjąłem z ładowarki indukcyjnej i zauważyłem jedno małe pęknięcie.
Czy przyczyną może być źle zahartowane szkło pulsometru?
Jestem bardzo niezadowolony z tego faktu. Sprzęt jest bardzo wysokiej klasy. Noszę go cały czas na ręku.
Pewnie będę musiał go oddać do serwisu...
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@mentos10,

być może szkło zostało gdzieś przypadkowo uderzone lub narażone na mocny, punktowy nacisk. Przyznam, że sam korzystam z Galaxy Watch od jakichś 3 miesięcy i wszystko jest w najlepszym porządku.

 

Wizyta w serwisie będzie tutaj najlepszym wyjściem.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like