Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear S3 - kpina z klientów

(Temat utworzony: 08-12-2016 02:50 PM)
1394 Wyświetlenia
ach73
Apprentice
Opcje

Witam bardzo chętnie poznałbym politykę firmy Samsung wobes swoich klientów (lojalnych) na przykładzie sprzedaży zegarków serii Gears S3 ?  Wielka akcja z przedsprzedażą produkty który jest fizycznie niedostępny (Classic) , wprowadzanie klientów w błąd mam nadzieję było przypadkowo a nie zamierzone.

 

Osiągacie w ten sposób  odwrotny efekt - zniechęcacie potencjalnych klientów nie tylko na ten produkt ale i na kolejne. W moim przypadku jest tak na 200%.

 

Niestety nasuwają się dwie konkluzje

- albo sztuczne wywoływanie ssania z rynku  - metoda skrajnie głupia

- albo techniczne problemy z produktem i stąd cały misz-masz

 

 

 

 

0 Like
3 Odpowiedzi
Kokoala
Explorer
Opcje

najwidoczniej się spoźniłeś z zakupem,  zegarki schodzą szybko bo nigdzie nie można ich dostać sam czekam aż się pojawią.... czytałem że dopiero koło 20 będą:(

0 Like
ach73
Apprentice
Opcje

Problem w tym że Classiców nie było wogóle fizycznie dostępnych, nawet Brand Storze (informacja od pracownika sklepu). W Saturnie można było kupić nawet przed oficjalną premierą bez żadnego zapisywania się w wirtualnych "przedspsrzedażach" ale tylko Frontiera.

Niestety moje rozczarowanie postawą Samsunga nadal jest na tym samym wysokim poziomie 😞

 

0 Like
miecio_08
First Poster
Opcje

Widocznie zbyt późno złożyłeś zamówienie i pod Twoje zamówienie nie starczyło classic'ów. Ja dzisiaj odebrałem swój z drugiej dostawy , właśnie w brandstorze, i dostałem jeszcze karte w prezencie 

0 Like