Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch - TV ON.

(Temat utworzony: 09-01-2019 05:58 PM)
1814 Wyświetlenia
Priwik
Pioneer
Opcje

Cześć.

Od niedawna mam smartwatcha galaxy watch , i w sklepie brand store samsung sprzedawca zapewniał ze bedzie mozna sterować TV . Tym przekonał mnie do zakupu pomimo mojej wiedzy że z apka shealth zegarek działa słabo ( na szczescie jest endomondo). Niestety po zainstalowaniu apki do sterowania TV okazało sie ze nie działa z tym modelem , czy jest jakas inna mozliwość lub apka do sterowania TV sony android tv?

 

0 Like
11 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Obawiam się, że sprzedawca wprowadził cię w błąd, bo Galaxy Watch nie posiada takiej możliwości, dla telewizorów innej firmy niż Samsung.

 

W Galaxy Apps znajduje się aplikacja "Smart Things", jednak nie wykryje ona telewizora Sony. Nawet nie wykrywa mojego Samsunga J6300 :face-with-rolling-eyes:

 

Znalazłem także aplikację "Control remoto Smart TV", ale nie działa ona z GW i jest, tylko po hiszpańsku.

 


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

No cóż @Priwik twój problem to tv innego producenta, czyli brak zgodności.

A co do aplikacji Smart Things, @kamil40013, to też Cię zasmucę. Mam ją na zegarku steruję nią moim QLED-em. :winking-face:stm.png

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Priwik, czyli wychodzi na to, że sprzedawca mówił prawdę, ale zapomniał dodać lub nie wiedział, że sterowanie zegarkiem zadziała wyłącznie na telewizorach firmy Samsung zgodnie z tym co napisał @Szewcu72.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72Ja mam model z 2015 więc może być, że działa, to, tylko z nowszymi telewizorami.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na to wychodzi, że starsze modele nie wspierają sterowania przez sieć. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Przez aplikację Smart Things na telefonie mogę nim normalnie sterować. Aplikacja Smart Things na GW po prostu go nie obsługuje. W dodatku na liście nie ma telewizorów z 2015:

 

lita.jpg

 

a są obsługiwane jak widać:

 

Screenshot_20190108-234108_SmartThings.jpg

 

@Szewcu72Czy możesz swojego Qleda włączyć przez pilot z poziomu telefonu ?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013 nawet będąc poza domem mogę się nim bawić.  Już parę numerów rodzinie zrobiłem. :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W takim razie chyba będę musiał zmienić telewizor :smiling-face:

 

Ja zauważyłem pewien bug. Nie mogę włączyć TV z pilota w telefonie, ale po wybraniu funkcji "Wyświetl TV w telefonie" jakimś cudem telefon potrafi włączyć telewizor. Niestety, to już stary model i nie ma co liczyć na aktualizację.

 

Screenshot_20190109-002428_SmartThings.jpg

 

 

 

 


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@kamil40013, nie pomogę Ci. Mój model najzwyczjniej nasłuchuje poleceń po sieci i po bt. Twój starszy, pewnie tego nie robi.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.