Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Watch - Problem ze zliczaniem km

(Temat utworzony: 01-03-2019 09:46 AM)
5935 Wyświetlenia
muscidjs
Apprentice
Opcje

Witam
Powiedzcie mi czy ktoś ma problem tak jak ja ze zliczaniem km w zegarku Galaxy Watch 46mm.
U mnie problem występuje gdy wybieram aktywność kolarstwo, puls jest mierzony, czas również ale prędkość i odległość już nie. Problemu nie stwierdzam przy aktywności bieganie, tam normalnie wszystko zlicza i działa.
W ustawieniach "Lokalizacja" , Pierwsza pozycja zaznaczona, druga "Metody" zaznaczone "GPS i sieci bezprzewodowe" .

Zegarek oczywiście uruchamiałem ponownie jednak problem pozostał.


Ps.
A drugie pytanie jak ma się orientacyjnie odległość do spalonych kalorii na rowerze tzn ile mniej więcej spala się kalorii przez godzinę jazdy na rowerze górskim (oczywiście w przybliżeniu gdyż mam świadomość iż w grę wchodzi wiele czynników czynników typu : ,typ rowera, opony , nawierzchnia, warunki atmosferyczne itp.)

Dzięki za pomoc

 

gtgtr443v.JPGe34fh.JPG20190301-072129_Samsung Health.jpg20190301-072145_Samsung Health.jpg

0 Like
13 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@muscidjs  Sprawdź czy masz wyłaczone oszczędzanie baterii na zegarku i telefonie . U mnie właśnie to było kiedyś przyczyną tego że nie była naliczana prędkość. 


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@muscidjs, Sprwadź ustawienia na ekranie przed rozpoczęciem treningu. Znajduje się tam funkcja "Lokalizac." Powinieneś mieć tam ustawione "Duża dokładność":

 

rozpo.png

 

Screen_20190301_100110.png

 


@muscidjs  napisał(a):

 Problemu nie stwierdzam przy aktywności bieganie, tam normalnie wszystko zlicza i działa.


Bieganie w przeciwieństwie do kolarstwa nie wymaga GPS do zliczania odległości i prędkości.


muscidjs
Apprentice
Opcje

Tryb oszczędzania energii mam wyłączony cały czas, więc przynajmiej u mnie to nie to 😕

0 Like
muscidjs
Apprentice
Opcje

hmm czyżby to to ?, miałem zaznaczone oszczędzanie baterii.

Zmieniłem na "Duża dokładność"

Może dzisiaj się przejade i zobacze :smiling-face:

Dzięki panowie za pomoc

Terewere
First Poster
Opcje

Czy możesz podpowiedzieć w jaki sposób wejść do takiego widoku jak w screenach? Nie mogę nigdzie znaleźć ustawień tego konkretnego treningu a również mam ten sam problem

0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Terewere 

O które dokładnie chodzi zdjęcie? 

0 Like
Terewere
First Poster
Opcje

IMG_20210417_081931.jpg

  może inaczej... U mnie widok wyboru treningu wygląda zupełnie inaczej (jak na zdjęciu), szukałam w widgetach innej opcji, ale nie widzę nic podobnego do tego co na screenach. Nie mogę też znaleźć ustawień dla konkretnego treningu. Może mógłbyś mnie poinstruować krok po kroku jak to ustawić? 😊

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Terewere  po wejściu w dany trening szukamy koła zębatego,  i tam będziemy mieli Ustawienia dotyczące konkretnego treningu.

Screen_20210417_091611.png


Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Terewere Wszystkie dostępne treningi znajdziesz na zegarku w aplikacji Samsung Health > Zarejestruj Trening > Trenuj, a ustawienia treningu opisał @PrzemekM wcześniejszej wiadomości.