Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie wychodzące watch 4

(Temat utworzony: 21-03-2023 09:09 AM)
394 Wyświetlenia
aprzezkropke
Student
Opcje

Dzień dobry,

Wykonując połączenie wychodzące z watch 4 automatycznie przekierowuje mi prowadzanie rozmowy przez telefon, w jaki sposób mogę ustawić to tak, by połączenie wychodzące z zegarka prowadzić przez zegarek bez użycia telefonu?

11 Odpowiedzi
wirat
Voyager
Opcje

Screenshot_20230321_103430_telephonyui.png

 

Zegarek>telefon>ustawienia>numer preferowany

0 Like
aprzezkropke
Student
Opcje

A w jaki sposób mam wejść w ustawienia? Po włączeniu aplikacji telefon mam tylko rejestr połączeń, wejście w książkę tele i klawiaturę.

0 Like
wirat
Voyager
Opcje

Trzeba przesuwać ekran na sam dół aż pokażą się ustawienia.

0 Like
Agabial
First Poster
Opcje

Dzień dobry, mam zegarek galaxy watch 4 classic od kilku dni i zauważyłam, że mam problemy z nawiązywaniem i odbieraniem połączeń przez zegarek. Jeżeli ktoś dzwoni to słyszę rozmówcę ale on mnie nie lub jak chce nawiązać połączenie to dźwięki wybierania numeru słyszę na telefonie a nie w zegarku, jak ktoś odbierze to również mnie nie słyszy. Mam telefon Motorolę g71 5g. Czy ktoś tutaj ma lub miał podobne perypetie? Proszę o pomoc.

0 Like
Mighn
Big Cheese
Opcje
Watch classic 4 LTE i połączenia z eSIM zegarka, czy połączenia przez telefon za pośrednictwem zegarka?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Agabial  Dzien Dobry

Jaka to wersja zegarka lte czy wifi? Chodzi o połączenia realizowane przez telefon czy sam zegarek?


0 Like
Agabial
First Poster
Opcje

Drugi temat połączenia telefoniczne za pośrednictwem zegarka

0 Like
Agabial
First Poster
Opcje

Wifi, połączenia telefoniczne za pośrednictwem zegarka

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Agabial, próbowałeś najprostszych rzeczy, czyli uruchomić ponownie telefon i zegarek?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like