Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy Fit3

(Temat utworzony: 12-04-2024 12:13 AM)
166 Wyświetlenia
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania dla opaski Galaxy Fit3.

samsung-galaxy-fit3-premiera1.jpg

 

Informacje o aktualizacjach:

Galaxy Fit3 (SM-R390) EUE
https://doc.samsungmobile.com/SM-R390/EUE/doc.html

 

Fabryczne oprogramowanie: R390XXU0AWLL

awll.png


Przydatne odnośniki:


98 Odpowiedzi
DobbleGooble
Pioneer
Opcje

Rzeczywiście, opaska powinna być bardziej dopracowana. Poza tym, szkoda że nie dodali GPS ani NFC...

0 Like
marioush
Journeyman
Opcje
Czy ktoś wie, czy można skutecznie reklamować tę opaskę z powodu nie spełniania podstawowych funkcji jakimi jest zliczanie kroków? Mam już dość wykonywania resetów, czyszczenia catche i innych tego typu akcji. Niestety ten sprzęt to bubel.
DobbleGooble
Pioneer
Opcje

Ja tego problemu nie mam, ale podobno to błąd softu, więc trzeba czekać na aktualizacje...

0 Like
marioush
Journeyman
Opcje
Poddałem się i reklamuje ten badziew. Nie będę czekał aż ten produkt zacznie działać za jakiś czas . Kupowałem coś innego.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@marioush, Daj znać, jaka będzie odpowiedź serwisu. Podejrzewam, że nie będą mogli w stanie nic poradzić, jeśli nie będą posiadali nowego oprogramowania do wgrania.


0 Like
marioush
Journeyman
Opcje
Liczę na zwrot gotówki jeśli nie będą wstanie doprowadzić sprzętu do stanu użytkowania
0 Like
Bzioom
Pioneer
Opcje
Z AOD, powiadomieniami i rzadkimi ręcznymi pomiarami ledwo 3 dni.
0 Like
tommo1982
Explorer
Opcje
Zmieniłem u siebie na start od poniedziałku. Wybrałem niedziela i znów poniedziałek, chyba w Kalendarzu. Nie pamietam teraz gdzie, i w opasce tez się zmienilo.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@tommo1982@Members_NEyk5Ie, Wystarczy na telefonie zmienić ustawienie pierwszego dnia tygodnia w aplikacji Kalendarz Samsung, a zmiana od razu będzie mieć widoczna w kalendarzu na opasce.

Kalendarz Samsung --> 3 kreski --> Ustawienia --> Pierwszy dzień tygodnia

Screenshot_20240414_084212_Calendar.jpgScreenshot_20240414_084216_Calendar.jpg

Powyższa wskazówka ma też zastosowanie, nawet jeśli opaska startuje od niedzieli, a w telefonie mamy ustawiony poniedziałek. Wystarczy zmiana na inny dzień i powrót do poprzednio wybranego.


tommo1982
Explorer
Opcje
Z baterią rzeczywiście jest problem. Szybko ubywa procent. Trochę ponad dwa dni i 15% nie ma. Testowałem bez łączenia z telefon aby mieć porównanie z poprzednią opaską. Oby szybko wydali aktualizację, bo na obecną chwilę to mam ochotę ja sprzedać, nawet jeśli na tym stracę.