Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 07-02-2019 09:47 AM)
531 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Chmelda
First Poster
Možnosti

Trochu se bojím, že to bude zase aktualizace, jakou svět neviděl.... 🙂

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Už máte někdo nový SW? Každý den čekám na aktualizaci a zatím bohužel nic 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Myslím, že zatím nikdo, protože jinak by tu bylo spoustu screenů :smiling-face:

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Nezkoušel jste někdo náhodou vynutit update změnou region kódu na kód pro US?

0 Like
OCh
First Poster
Možnosti

Taky kontroluji kazdy den update a nic. Ale našel jsem na zahraničních fórech info, že Tizen 4 NERESI problém s velkou spotrebou baterie! Pry to nebylo ani slíbeno a neni to ani v seznamu zmen. Tak jsem ztratil naději a vezu odpo hodinky na reklamaci do Alzy. 😞

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Dobré dopoledne všem.

 

Koukám, že aktualizace nikde a jak někdo zde psal, tak by nám asi pravděpodobně ani nepomohla. Již jsem dříve psal typ ciferníku, se kterým se mi prodloužila životnost baterie. Musím řící, že mi nyní baterie vydřží skoro 4,5 dne. Podotýkám, že mám zapnuto pouze BT a měření srdečního tepu (10min), upozorňování na telefony, zprávy, aplikace. Pro mé využití naprosto dostačující.

Zajímalo by mě, zda je to opravdu ciferníkem nebo se po opravě hodinky daly "dohromady", protože přímo po reklamaci nevydržely ani 2 dny. Vyzkoušejte a napište zda se osvědčilo i u Vás.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@Alda_Cvak schválně zkusím ten ciferník otestovat.

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

O jakém ciferniku je řeč? Zkusím jej také

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@Alda_Cvak psal dříve: ... Kdyby měl někdo zájem vyzkoušet tak "[Percom LAB] PD001 24H LIME [PL]" ... já jsem s ním velice spokojen...

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahojte, 

priatelia kde je možné nájsť spomínaný CIFERNÍK? Skúšal som to v aplikácii Samsung a aj cez samotný Google prehliadač. Názov toho ciferníku mi však nevyhlada a ani ho neviem nikde v aplikáciách nájsť.

Ďakujem. 

0 Like