Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 26-10-2018 02:39 PM)
960 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Maca0004
First Poster
Možnosti
Přečti si zpětně toto fórum když se hodinky reklamovali s touto závadu reklamace byla vyřešena dobropisem nebo výměna za nové.
0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Ano vím, ve dvou případech. Z toho jednou (u tebe) navíc s Alzou premium.

Já netvrdím, že to nemůže tak dopadnout. Jen nechápu jak s tím souvisí to, že je baterie pevná a je součásti přístroje.

0 Like
Scrappy
Journeyman
Možnosti

Zavolat na samsung a poslat do servisu. Mam reklamovano v Samsung Plaza a super. Vymena baterie a prehrani softu a jsem zase skoro na 3 dnech vydrze. 2 cele s neustalym zapnutim mereni tepu atd. Vodeodolnoat uplne v pohode koupu se snimi sprchuju a no problem. To same u pritwlkyne kdyz ji menily na S8 fotak na zaruku. Vodeodolnost uplne cajk. Jen musis mit dobry servis. Staci se snimi domluvit jde i zaslat a staci pribalit fakturu a nabijecku. Reklamace celkwm 4 dny i s cestou do servisu a zpet.

0 Like
Charlie13
First Poster
Možnosti

Přidávám také další z mých poznatků. Tak jsem to resetoval do továního nastavení, tedy již po třetí, ale tentokrát jsem vypnut " NAHLÁSIT INFORMACE O DIAGNOSTICE A VYUŽITÍ" a po 82 hodinách mám 20% do vybití s tím, že mám jinak vše zapnuté a vytížení  tedy na maximum. Jsem rád, že jsem to nedal reklamovat a snad již mám problém vyřešený. Jen to nezakřiknout. :smiling-face::thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nerad bych maloval čerta na zeď, ale tohle bude asi řešení jen na chvíli. Soudím dle toho jak se Samsung k problému vyjadřoval na zahraničních webech. O problémů ví a pracuje na nápravě, nic konkrétního. Dokonce jsem někdě i četl, že obnova do továrního nastavení je aktuálně jediná provizorní možnost problém eliminovat do doby, než dorazí finální řešení.  Jinak přikládám obrazovku mého využití, asi to není nic moc, ale já jsem spokojený. Mám pořád představu, že hodinky reálně vydrží den a půl, což u mě není problém. Navíc pohodlné bezdrátové nabíjení umožňuje jednoduše hodinky večer odložit a nabít bez nutnosti připojování proprietní nabíječky. Screenshot_20181024-145407_Gear S Plugin.jpg

0 Like
Volfik
Explorer
Možnosti

Uživatel


@Coyote1  napsal:

Přidávám další svůj poznatek. Včera v 23:00 sundáno z nabíječky se 100%, nyní po 10h nosení na zápěstí a měření spánku, tepu, kroků, always on displeje baterie na 80% a ještě hlásí 1d 8h 29m. Tudíž ani ne 2 dny výdrž... Když to dám na reklamaci tak se bojím že budu delší dobu bez hodinek... to se mi moc nechce, jsem na ně zvyklý a velmi je využívám  


Ahoj, také mi výdrž baterie, kterou popisuješ příjde naprosto v pořádku. Kor s "always on" displejem, to jsem býval na 1,5 dne.

Zkus vypnout always on a tepovku každých 10 min (k čemu tak často - proč tam nemají třeba 1x za hodinu) a uvidíš, co to udělá.

 

Já mám momentálně puštěné jen notifikace přes BT a od 7:00 do teď (11:25) jsem na 70% ..:( 

 

Každopádně už to řešíme s RomaniuSem, tak snad se to pohne.

 

Mějte hezký den.

 

VV

0 Like
Růža
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Růža  napsal:

Tak dneska dle domluvy vyzvednuty hodinky kurýrem a odvezeny do servisu. Tak uvidíme jaký bude výsledek ???

Dám info


 

Tak dnes mi kurýr dovezl hodinky zpět = tedy celá akce trvala  cca 1 pracovní týden.

výsledek opravy: uvedená vada zákazníkem se projevila. Provedena oprava výměnou vadného dílu (baterie + zadní kryt). Provedena aktualizace SW na nejvyšší dostupnou verzi (stejná jako když jsem posílal do servisu - asi opravdu zatím nic nemají).

No uvidíme jestli to k něčemu bylo: hodinky jsem zapnul cca v 10.00 hod. dnes - baterie 54 % - ihned jsem vypnul měření tepu (nepoužívám ho), teď 13.00 hod. - baterie 38% :-(((. To není opravdu žádná sláva. Uvidím jestli se nová baterka ještě nesrovná, ale že bych byl nějak nadšený ......... Hodinky za 10T Kč

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ber to z té lepší stránky, máš úplně novou baterku 🙂 Řešení určitě bude, jen to chce čas. Nevěřím tomu, že by to Samsung nechal plavat.

0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím všechny členy.

 

Děkuji za všechny Vaše poskytnuté informace a zkušenosti. Vše jsem předal kolegům na tecnhické oddělení, kterým informace určitě pomůžou k rychlejší identifikaci problému. Zároveň se zjistilo, že problém s rychle se vybíjející baterií přetrvává i na několika zařízení Gear S3 s odlišnou verzí software. Můžu Vám nyní jenom sdělit, že se ještě neví, co přesně slabou výdrž baterie způsobuje, ale pracuje se na aktualizaci, která by měla pomoci životnost baterie prodloužit.

 

Aktualně jediným možným řešením, které by mělo pomoci do doby než vyjde aktualizace,  jsou níže uvedené postupy. Vyzkoušejte je prosím i v případě, že jste je zkoušeli dříve a dejte vědět, jak jste dopadli.

 

Postup pro odstranění problému životnosti baterie u Gear S3

  1. Tovární nastavení telefonu a hodinek
  2. Instalace nejnovějších aktualizací pro telefon i hodinky
  3. Instalace nejnovějších aktualizací pro aplikace (Galaxy Apps a Obchod Play)
  4. Vypnutí funkce "Nahlásit informace o diagnostice a využití" v Nastavení > Info O Gear

 

Pokud jste provedli výše uvedené postupy a životnost baterie se nezlepšila, doporučím vyhledat naše nejbližší servisní středisko s následnou reklamací zařízení.

 

Pokud něktěří z Vás neví, jak zálohovat své Gear S3 před továrním nastavením, zde je postup:

 

Záloha Gear pomocí telefonu:

  1. V aplikaci Samsung Gear zvolte Info o Gear
  2. Dále Záloha a obnovení
  3. Zvolte Záloha dat

 

Doufám, že budete patřit mezi ty, kterým uvedené postupy pomohly, případně že se celá situace vyřeší co nejdříve. A jak jsem již zmiňoval výše, nezapomeňte se podělit o své zkušenosti, aby ostatní členové Community měli také přehled.

 

S pozdravem

-RomaniuS-

Ro25
First Poster
Možnosti

Zdravím, tak jsem byl dnes na servisu v alze, závada se projevila, vyměněna základní deska + baterie, nahrán poslední software. 

Z hodinek mi zmizeli některé widgety, konkrétně ten co na něm jsou dohromady kroky, tep, kalorie a patra, a aplikace v mobilu se také změnila, už neukazuje předpokládanou délku chodu na baterii, ani RAM a dostupnou paměť, pozitivní je že procenta baterie nemizí tak rychle.94F25E5A-BA01-4554-8C7E-FEDB48CF7B2D.png

 

0 Like