Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31846 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
jaraxxl
First Poster
Možnosti

Nemá ta appka automatickou aktualizaci?

Nechci kecat, hodinky mám krátce. Se SW sem se nějak nezžil 😞

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Hm mozny to je, to me nenapadlo :face-with-tears-of-joy: No tak ci tak je to uz jedno uvidime co reknou v servisu :face-with-tears-of-joy: Jinak hodinky slapaly perfektne.

calvero1
Explorer
Možnosti
apk. má aktualizace, ale problém bude asi v hodinkách, jak jsem již psal, po reklamaci cca 2tydny ok a teď opět maras, ráno jsem čuměl jak puk, hodinky položené na stole - výškoměr šel na 600m pak dokonce spadl až do -500,, co se týče podlaží celý den jsem doma a mám 95, letím na dovču tak je utopím ve slané vodě (vidím to stejně na další reklamaci)
0 Like
BW7007
Journeyman
Možnosti

no v samotnej aplikacii nebude problem ,kedze to nemeria tlak v ziadnej z viacerych aplikacii. Ak je to v SW tak je problem v systeme hodiniek (tizen)

0 Like
BW7007
Journeyman
Možnosti

netusim preco a ako  ale dnes rano po standardnom restarte zrazu ide aj baromtere aj vyskomer .. NIC som nemenil,nic neupgradoval a samozrejme xkrat som restartoval aj telefon aj hodinky aj v case ked barometer nesiel .. bud vie samsung ovplyvnovat zariadenia v pozadi bez zjavnych updatov ,alebo je niekde studeny spoj ze raz barometer ide a raz nie (to ukaze cas) alebo sa stal zazrak 😂. tak ci onak opat su moje hodinky top hodnikami na trhu - zatial..

BW7007
Journeyman
Možnosti

hoc to vyzera ze barometer -snimac na hodinkach uz je funkcny nemam pocit ze sa hodnota meni ..  automaticku kontrolu nastavenu mam. cakal som ze mi zahlasi ze sa chysta zmena pocasia ked sa tlak zmeni .. v hodinkach asi problem nebude kedze sa rovnako chova aj mona s10e ... ma niekto otestovanu aplikaciu ktora by mi v predstihu podala info o zmene pocasia? 

dik

0 Like
calvero1
Explorer
Možnosti
tak jsem to otestoval v letadle na 42 i 46 je rozdíl cca 35m, jinak vzhledem že to bylo v letadle tak ukazovalo 2158m, po přistání to spadlo na - 106, pak se to ustalo na - 9, tak jsem zapnul v mobilu (honor8) apk. GPS data ukazoval 59m to je kolem hotelu, ručně zadal do hodinek, od té doby to drží stejně jak v mobilu, na pláži někdy 0 jináč kolem 9m, když se hodinky ponoří cca půl m, tak ukazují i - 100
0 Like
BW7007
Journeyman
Možnosti

tak po tyzdni sa mi vratili hodinky z reklamacie . Vsetko funguje (ci spravne neviem musim zistit udaje ake maju v danej oblasti byt) ..este  reaktivovat u operatora eSim a uvidime ... inak pocas reklamacie mi robil ako nidzovla najlacnejsi Samsung fit naramok (Samsung fit e) a dalo sa prezit .. 

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti
Já už je mam na reklamaci asi tři týdny 😔
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@BW7007 a měnili ti základní desku + baterii ?


fajn-Snek-podpis-B


0 Like