Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31617 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
davidm02
Explorer
Možnosti

V čem máš pravdu? Jenom tady hloupě ryješ...

Někdo tě nutí používat GW? Pokud ne,použij tu koncepci co ti vyhovuje...

Osobně jsem měl jak Huawei,tak i Garminy a žádné nejsou dokonalé,ani GW ale je o preferencích...Někdo rád uzavřený OS,někso preferuje opravdu Smart hodinky...

0 Like
Logistik
Pioneer
Možnosti

Nevie niekto ako "spojazdnit" na Watch 3 aby začalo správne fungovat automatické zapínanie nočného režimu podľa štatistiky spánku, lebo na Watch 1 sa mi to rozbehlo samo a po prvej oprave už nešlo a na Watch 3 mi to zatiaľ nefunguje aj keď mam zaskrtnut áut spúšťanie aj v MT aj v hodinkách.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Nepotřebuje to jen nějakou dobu na sesbírání dat?

btw co to má společného s barometrem u GW? Lidi, nebuďte líní zakládat nová vlákna!



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


Logistik
Pioneer
Možnosti

Nie zberom udajou to nie je, mam ich od 7.9. a problem stále pretrváva. Samsung už vydal podrobný návod ale automatické zapnutie nočného režimu už v ňom radšej vôbec nespomenul hoc v jednotke ho popisoval a trojka ho ma tiež. Čo sa týka automatického zasielanie večerných a ranných prehľadov občas mi príde ale maximálne raz za týždeň. Včera napr mi poslal ráno aj večer s pozdravom že sme sa dlho nevideli a dnes nedošlo nič. Samsung by to  mal konečne zobrať vážne a vyriešiť to ak to nevyriešia do pol roka začnem reklamovať. Je to problém čo sa tu popisuje od Watch 1, cez Aktive 2 a aj teraz u Watch 3.

0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

Tak po půl roce co byly hodinky v servisu jsem to musel v srpnu opětovně řešit ten výškoměr opětovně ukazoval nesmysli a tak šli hodinky po 2 s tou samou chybou do servisu .Tentokráte byla provedena výměna základní desky a kryt se senzory .

Tak jsem zvědav jak dlouho to vydrží 😄.Pokud by to bylo po třetí tak nevím co dál ,uvažoval jsem o Galaxy Watch 3,ale tam hned přišlo dle mne zklamání a to je menší výdrž baterie o proti než mám teď 😱😡.

Máte někdo již Watch 3 ???

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den @tomas5869 

 

Třeba již druhá oprava problém vyřeší s hodinky pojedou bez problémů. Většina uživatelů, kterým to vyměnily už to pak problémy nedělalo, tak držím palce. 

 

Jinak GW3 mají například @Libb , @Logistik a moje jsou také již na cestě 😊


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

Po druhé opravě to bylo nějakou dobu ok,ale pak to opět začalo zlobit ,dlouho jsem se rozmýšlel zda již hodinky nevrátím a nekoupím si nový typ samsung,ale hodně mi tam vadila ta výdrž baterie a tak dlouho jsem se rozmýšlel až.......

DATUM 25.3.2021 PŘIŠLA AKTUALIZACE HODINEK Screenshot_20210325_133453_com.samsung.android.geargplugin.jpg

A MOHU POTVRDIT OPĚTOVNÉ ZNOVUZROZENÍ A BAROMETR A VÝŠKOMĚR ŠLAPOU A JSEM ZA TO RÁD (TEDY ZATÍM TO JDE ) 

SNAD TO VYDRŽÍ A HODINKY NEBUDU MĚNIT JSEM NA NĚ ZVYKLÍ .

SNAD TATO INFORMACE POMŮŽE DALŠÍM LIDEM  😉 😎 😆

0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

Nejraději bych ten příspěvek smazal !!!!!

PO CCA TŘECH DNECH SE TO OPĚTOVNĚ POKAZILO A JE TO NEFUNKČNÍ!!§HOLD RADOST PŘEDČASNÁ!!!

HODINKY SE NECHÁVÁM ,JIŽ KVŮLI BYTERIII TY NOVÉ MOC NEVYDRŽÍ FUNKCI SMAŽU A UVOLNÍM TÍM MÍSTO NA DALŠÍ CIFERNÍKY !!!

0 Like