Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31936 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
tramp
Explorer
Možnosti

Zajímavá politika Samsungu, prodávajícího už druhý typ hodinek bez toho aniž by uvedli v čr. do provozu měření EKG a krevního tlaku. Toto kdybych věděl dříve nikdy bych si GWA2 nekopil. Nečekal jsem tak mizernou podporu Samsungu nemluvě o aktualizacích.

figaro1
Voyager
Možnosti

Možno by bolo dobré posledné príspevky premiestniť do novej témy z názvom Galaxy Watch 3 lebo sa diskusia odkláňa od pôvodnej témy.

Inak absolútny súhlas s príspevkami Jurek77 a tramp. Nové GW3 sú predražené so slabou výdržou batérie. V podstate majú rovnaké parametre ako GWA2 (okrem lunety). Mal som GWA1 a teraz mám GWA2 ale sú to moje posledné hodinky od tohto výrobcu. Za posledný polrok žiadna aktualizácia (a že by by bolo čo opravovať) a bez možnosti využívať všetky vlastnosti hodiniek (ECG, BP, SPay) u nás sa kúpa naozaj neoplatí.

Logistik
Pioneer
Možnosti

Rýchle zhrnutie prvých dojmov Galaxy Watch 3.
Inštalacia bezproblémová ale veľmi dlhé stiahnutie pôvodnej zálohy. Za ňou ihneď nasledovala aktualizácia FW na novú verziu - Novinky neviem nikde som počas inštalácie nenašiel.
Všimol som si trocha rýchlejšie reakcie na Lunetu oproti Watch. Barometer a výškomer neviem zatiaľ posúdiť. EKG nie je nainštalované. Pribudlo len meranie prekyslicenia krvy ale nie je moc presne keď som porovnával s prstovým meračom (možno je to chpatou rukou :smiling-face: ). Pri zapnutí všetkých funkcií GPS ide baterka rýchlo dole uvidím pozdejsie ako sa bude chovať ešte som nenabijal. Ináč oproti Watch 1 nevidím žiaden rozdiel co sa týka SW. Hodinky sú ale citeľne ľahšie. Pasujú na nich remienky z jedničky. Všimol som si ale ze keď odídem od MT ďalej tak stratí signál skôr ako jednička.
Cena je síce vysoká ale keď porovnám že momentálne k nim dávajú za 1. cent bezdrátový Powerbank Samsung ktorý má štandardnú cenu stanovenú samsung om 79 EUR tak ta cena nie je až taká zlá.
Viac som zatiaľ nevypozoroval.

Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Takže to co jsem psal,předražene jako prase. Nic nového pouze SW vylepšení EKG v Evropě nefunguje a kdo ví kdy vůbec půjde. Baterie žalostná jako předchozí model. 12K nejlevnější? :face-with-tears-of-joy: AHA hodně štěstí Samsungu. Kdo kupuje a podporuje ty jejich krámy tak ty fakt lituju.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Logistik  Díky za první postřehy, ale kdyžtak poprosím o postřehy do samostatného nového vlákna - můžete tam napsat třeba i minirecenzi 👍

 

@Jirka77  Osobně si myslím, že pokud někdo vydělává hodně peněz, a nepřijde mu cena vysoká, tak si za svoje peníze může kupovat co chce. A věřím, že většina zákazníků, kteří Galaxy Watch 3 zakoupí se nebudou trápit tím, že je produkt opatřen nálepkou "Jurek77 nedoporučuje 👎"


fajn-Snek-podpis-B


Jirka77
Big Cheese
Možnosti

@fajnSnek až na to že nejde jen o cenu a můj názor že? Jelikož výdrž těchto hodinek je žalostná opět a zase. Takže ten kdo to koupi je jen fans co to musí mít ale to že je to krám už neřeší njn. 

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
Libb
MegaStar
Možnosti

Jak žalostná? To je jako skuhrat, že kamion, co uveze 30 tun, má větší spotřebu než tvoje Fábie. Tohle jsou chytré hodinky, ne sporttracker s kulatým tvarem, který si na chytré hodinky jen hraje. Mám teď hodinky s WearOS a na výdrž Active2 vzpomínám se slzou v oku...






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

@Libb @@A co jako že to jsou smartwatch? Co to tu zase meleš? Opět obhajoba Samsungu? Ty máš fakt dost. Takže jiné značky dají týden a activ 2 Max dva dny. Tak dal mi napiš jinou pohádku. 

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Které hodinky, co umí to samé, co GW, výdrží týden? Nebuď slušný, řekni jméno!






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Jirka77  Jenomže ono to tak opravdu je, všechno je to ozančováno jako "smartwatch" jenže rozdíl je v těch systémech - vezmu například Huawei Watch GT 2, které jsem měl možnost vyzkoušet - takže ano, notifikace fungují, ale neodpovíš na ně. Výdrž baterie 10 dní - pokud není zapnuté AOD. Přehrávání hudby - je nutné ručně přenést přes Bluetooth hudbu do hodinek - hodinky neumí ani vzdáleně ovládat Spotify v telefonu.. a mohl bych pokračovat... Zkrátky Tizen nebo Wear OS toho nabízí mnohem víc. Nebo například poslední model Suuntoo 7 - rádoby sportovní hodinky s Wear OS, výdrž běžně 1 den. Galaxy Watch vydrží 2-4 dny dle využití, a v dnešní době kdy máš v telefonu reverzní nabíjení, bezdrátovou powerbanku to myslím nikoho netrápí. 


fajn-Snek-podpis-B