Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Smart TV KODEK probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 14-03-2018 05:31 PM)
49526 Megtekintések
Totya
First Poster
Beállítások

Tisztelt Samsung,

 

Egy UE50KU6000 Smart TV-m van. Sajnos olyan videókat amelyeket korábban meg tudtam nézni a televízión, valamilyen oknál fogva már nem játsza le. Elképzelhető, hogy frissítés után bizonyos KODEK-ek tölődtek, vagy felülíródtak. Mi a teendő, hogy a korábbi állapot visszaáljon. Néhány videónál pedig a "nem támogatott videó formátum" üzemetet írja ki.

 

Üdvözlettel:

Totya

tiberius45
Pioneer
Beállítások

Nagyon sok vevöt becsaptak sajnos ezekkel a tv kel ! A nagy felháborodás miatt a legújabbak 2020 ok már tudnak mindent ,de a2019 esek szart se érnek .Én egy hete vettem és becsaptak vele ,mert azt mondták a boltban úgyan olyan mint az új és 15 tel olcsobb ! Hazza hoztam jól meglepödtem: nagyon gyenge!! A blus cuccokat sem ismeri fel ! az újjak már igen:( Az ügyfélszolgálatos azt mondta rengeteg a panasz a 2018-2019 es tv kell ,de nem tudnak segiteni 😞 A boltosoknak kellet volna figyelmeztetni !!!!!! Szemétség a köbön !

tiberius45
Pioneer
Beállítások
Egy hete vettem 7102 t ,engem is átvertek ! Soha többet samsungot !
tiberius45
Pioneer
Beállítások
Soha többet samsung ! Senki nem segít ,pedig csak egy javított szoftver kellene !!!!
tiberius45
Pioneer
Beállítások
Én egy hete vettem egyet ,nagyon ráfáztam : se a blus cuccokat se a filmjeim nem játssza le ! Telefonáltam ,panaszkodtam ....senkit nem érdekkel pedig csak egy szoftver frissítés kellene 😞 Ennyi pénzért nagyon átvertek ! nagyon leégett a magyarok előtt a samsung ! SOHA TÖBBET SAMSUNGOT !
tiberius45
Pioneer
Beállítások
igazad van !! Ahol lehet le kell beszélni az embereket a samsung tv röl 😞 A szomszédom Sonyt vett ugyan annyiért és mindent tud !!!!!!!!!!!!!!
0 tetszik
Katzenbach
Journeyman
Beállítások

Hát ha gondolod és van erre energiád, akkor sok sikert. A bluetooth fülesekkel nekünk annyi kálváriánk volt, hogy a Samsung oldalán nem találtam kompatibilis eszközlistát (végülis miért is lenne...) A fórumokban a legváltozatosabb a tv-vel megy, a telefonnal nem, a táblagéppel igen, de a tv-vel, stb. hozzászólások voltak...a MediaMarkt-ban gondoltam kipróbálom mielőtt megveszem - na, ott annyit mondtak, hogy ha fülbedugós, akkor nem fogják kicserélni, úgy hogy végül egy Sony WHC-510-et vettem, azzal megy a TV, meg az itthoni cuccok. A Samsung-nak ajánlanám a Synology oldalát, ahol szépen fel van sorolva, hogy milyen merevlemezeket támogatnak (ok, hogy füles többféle van, de azért nem olyan bonyolult lenne legalább a nagyobb gyártók termékeit felsorolni, vagy legalább lehetővé tenni, hogy a userek visszajelezzenek, hogy ez ment, ez nem). Ami látszik, hogy totál nem foglalkoznak a vevőkkel, a sok "szerencsétlen", aki ide tévedt az meg általában már csak akkor amikor ráfaragott. De igazából köszönetet kellene mondanom, mert az biztos hogy Samsung terméket legközelebb semmilyet nem veszek (most nincsenek még rákényszerítve hogy foglalkozzanak a vevői visszajelzésekkel - úgy hogy addig vagy vevő, amíg ki nem fizetted a cuccot, utána meg kit érdekel)

tiberius45
Pioneer
Beállítások
igy igaz ! soha többet nem veszek samsung tv t mert nagyon sokat romlott a felhasználó barát szolgáltatásai és ezt ajánlom mindenkinek ! Az ügyfélszolgálat semmit nem segített ! Nincs új szoftver a lebutított tv -kre !!!!!
Blackdiana
First Poster
Beállítások

Sajnos én is belefutottam ebbe a problémába. Az "okos" tv-m 65ru7102 majdnem minden fimre kiírja, "az audió formátum nem támogatott" nem tudom a samsungnak mibe fájna ha visszatenné - egy frissítéssel - a kodekek támogatását, vagy azt, hogy a google playen elérhetőek legyenek olyan lejátszók, amik hajlandóak települni a "tökéletes" tizen operációs rendszerre. Több mint tíz éve Samsung"rajongó" vagyok-voltam, de most csalódtam bennük. a SmartHub-ban csak egyedül a youtube használható, a többi egy használhatatlan helyfoglaló. Ha lehetne lecserélném egy LG-re, még az is többet tud -sajnos-. Így most van egy okos tv-nek nevezett nem okos tv-m... Szerintem ezzel a húzással a Samsung elég sok ügyfelet elbukott, akik ez által "kiábrándultak" a márkából. Ha számítógépről akarok lejátszani filmet, akkor nem okos tv-t veszek, hanem csak egy tuner és smarthub nélküli készüléket...

Katzenbach
Journeyman
Beállítások
Ha van egy erősebb Synology NAS-od, vagy egy laptop/PC, ami a Plex szervert tudja futtatni, akkor ki tudod váltani a problémát. De a gond az, hogy a 7 éves Samsung SmartTV-hez nem kellett semmi extra eszköz, hogy filmet lehessen vele lejátszani. Kár érte, pont azért nem mertem Android-os TV-t venni, mert azt hittem nem kiforrott, na ehhez képest a Tizen...hát, vissza az időben kb 10 évet...
zenner2
Apprentice
Beállítások

Igen, ezt tettem. Vasaroltam egy szinten nem olcso SynologyNAS-t PLEX-el, hogy megoldjam ezeket a problemakat. 
Remelem, lesz meg frissites a QE55Q70RATXXH-ra es nem gondolja barki, hogy elavult keszulek:)
Muhaha, #SohatobbeSAMSUNG