Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

HBO GO nem működik

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-02-2021 08:19 PM)
1559 Megtekintések
Ndora
Student
Beállítások

Tisztelt Cím!

 

Eddig tökéletesen működött az HBO GO alkalmazás a tv-n viszont pár napja egyáltalán nem jön be, nem is tölt, ha rá lépek semmire nem reagál. Minden más tökéletesen működik(netflix, YouTube)

A tv-n a frissitest megnéztem, nem jött ki új frissítés. Mit lehet ilyen esetben tenni?

Köszönöm 

Tv modell: UE50TU7102KXXH

 

TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Én is az alábbi lépéseket próbálnám ki:

1, Áramtalanítás
2, Gyári visszaállítás (érdemes lehet az ügyfélszolgálatot is felhívni, nekem csináltak annó egy "mély gyári viszaállítást" és azóta tökéletes a TV.
3,  Smarthub reset

4, Ha továbbra sem jó felvenném a kapcsolatot az app fejlesztőjével, azaz a HBO-val.
Hasonlóan a telefonos piachoz az appokat nem a TV készülék gyártója fejleszti.

0 tetszik
Ricsikriszti
First Poster
Beállítások

Kedves Samsung közösség! 

Nekem az lenne a problémám hogy bejön a program a tv-n, de csak a borítót látom, és nem tudok kategóriát választani, és semmit. Próbáltam már mindent amit itt megemlítettek.

Screenshot_20210211-174220_Gallery.jpg

 tv egy samsung UE43NU7092

 Üdvözlettel Richard 

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Ez valóban nem néz ki jól :S
Ha már próbáltad a smarthubot resetelni, és az appot törölni, majd újra telepíteni akkor én a helyedben felkeresném az HBO-t. Előfordulhat hogy bugol az applikáció.

Kayleb91
First Poster
Beállítások

Sziasztok!

Pontosan ugyanez a hiba nálam is, mintha az HBO GO kezdőfelülete a képernyő bal oldalára összezsúfolódott volna.

Próbáltam az áramtalanítást, gyári visszaállítást, szoftverfrissítést, de semmi eredménye. 😞

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ebben az esetben mindenképp ajánlott lenne felkeresni a HBO GO ügyfélszolgálatát.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Bmajor
Student
Beállítások

Üdvözlet, 

tegnap még hibátlanul futott a HBO go, ma ezt mondta: "Ezen az eszközön a HBO GO nem támogatott. Sajnáljuk, de ezen az eszközön az alkalmazás már nem támogatott. Az alkalmazáshoz továbbra is hozzáférhetsz, de kérjük próbálkozz más eszközről" . Ez vajon TV vagy HBO probléma?   UE40F6200

renatakovacs83
Apprentice
Beállítások

Nekem is pont ugyanez az hiba jott ma fel a samsung tv-n. 

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@Bmajor 

Az általad leírt tájékoztató szöveg normális jelenség, a HBO GO a 2016 és azutáni Samsung televíziókat támogatja:

https://helpcenter.hbogo.eu/hu/eszkozok-es-platformok/melyik-samsung-tv-k-tamogatottak


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Bmajor
Student
Beállítások

Köszönöm. A HBO Go oldalán tegnap elég nagy dühöngés volt, mert öt éves más márkájú tévék is beleesetek a nyírásba. Én a magam részéről nem tartom tisztességesnek az eljárást. Nonszensz, hogy egy 5-10 éves tévé szerintünk ipari hulladék. Amikor egyre többen mennek abba az irányba, hogy csökkentsük a fogyasztást, használjuk a dolgokat hosszabb ideig, ne gyártsunk szemetet, akkor egy ilyen lépés nem látszik logikusnak. Gondolom sok esélyem nincs, de mindenesetre panaszt tettem az eljárás miatt a fogyasztóvédelemnél. Meglátjuk mit mondanak. 

Piri20
Apprentice
Beállítások

Nekem sem működik a HBO GO egy-másfél hete. Ezt az üzenetet látom “EZEN AZ ESZKÖZÖN AZ HBO GO NEM TÁMOGATOTT.” Próbáltam mindent már. A TV készüléket visszaállítottam, smart hub resetet csináltam, áramtalanítottam a készüléket, ki- bekapcsoltam, az appot nem tudom újratelepíteni valamiért, frissítések nincsenek.
Van valami megoldás esetleg? 
A válaszokat előre is köszönöm.

0 tetszik