Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

HBO GO nem működik

(Témakör létrehozásának dátuma: 16-10-2020 07:38 AM)
28075 Megtekintések
Ndora
Student
Beállítások

Tisztelt Cím!

 

Eddig tökéletesen működött az HBO GO alkalmazás a tv-n viszont pár napja egyáltalán nem jön be, nem is tölt, ha rá lépek semmire nem reagál. Minden más tökéletesen működik(netflix, YouTube)

A tv-n a frissitest megnéztem, nem jött ki új frissítés. Mit lehet ilyen esetben tenni?

Köszönöm 

Tv modell: UE50TU7102KXXH

 

22 Válaszok
Gabszii
Pioneer
Beállítások
Nálam is volt ilyen. Szerverproblémára gyanakodtam, mert csak töltött. Hagytam és egyszer csak megjavult :face-with-tears-of-joy: . Törölje le az alkalmazást és újra töltse le hátha ez segít.
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

 

Amennyiben az alkalmazás újratelepítése, valamint a Smart Hub és a készülék gyári visszaállítása nem segít, kérlek vedd fel a kapcsolatot a HBO GO-val.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Elsősorban én is a TV készülék visszaállitását, a smarthub resetet, és az app újratelepitését ajánlom.
Esetleg érdemes lehet még azonos hálózatra csatlakozva más eszközről is kipróbálni, pl mobiltelefon az HBO go app működését.

Ha továbbra sem működik érdemes lenne felvenni az applikáció fejlesztőjével a kapcsolatot, hátha tudomásuk van valamilyen szerver hibáról.
Ezzel kizárhatóak a helyi hálózati hibák.

0 tetszik
Ndora
Student
Beállítások

Köszönöm szépen! Ez segített, a Smart hub-nak volt valami frissítése, viszont sosem fog automatikusan frissülni?

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

A Smart Hub automatikus frissítéséhez érdemes bekapcsolni a Beállítások➡Terméktámogatás➡Szoftverfrissítés➡Automatikus frissítés opciót.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
DaddyD
First Poster
Beállítások

Üdv!

 

Hogyan tudom újratelepíteni a HBO Go alkalmazást a QE55Q60TAUXXH 55" tévémen ? Sajnos nem találok rá opciót.

Azt a hibaüzenetet kapom, hogy a DNS szerver nem elérhető, de szerintem az app csak beragadt, amikor megszakadt az internet és ha üríteném a cache-t, akkor újra rendesen betöltené a frisset.

0 tetszik
TothB
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Be kell menni a smarthubba (APPS menüpont)
Majd jobb felül beállitások (kis fogaskerék)

Itt fogod látni a letöltött appokat.
Ha megvan amit keresel csak menj rá.
Ekkor lesz lehetőséged újra telepítésre/ törlésre is.
Ha továbbra sem lesz jó akkor húzd ki az áramból a TV készüléket és a routered is egy pár percre.

 

Ha ezek után se megy, szerintem vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.
Ők tudnak segíteni egy teljes gyári visszaállításban (ha esetleg beragadt volna valami a memóriába)

De a "DNS szerver nem elérhető" hiba miatt a hálózati hiba sem kizárható sajnos.
Ezért érdemes lenne a beállitások -> általános -> hálózat -> hálózat állapota menüpontot ellenőrizni.
Itt láthatod a TV - router, és router - "internet" közötti csatlakozások állapotát. A piros "X" nem jó zöld pontokat kell látnod :smiling-face:

bpeter1989
First Poster
Beállítások

Kedves Samsung Közösség!

Nekem is hasonló problémám lenne,  UE32H6200-as a modellkód, a szoftververzió 2900.0, eddig remekül működött, pontosan még januárban is. 

Kérhetnék egy kis segítséget?

Üdvözlettel: Péter

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Érdemes lenne elvégezni egy alkalmazás újratelepítést, gyári visszaállítást és áramtalanítást (60 percig) a készüléken. Amennyiben ezek után sem hárul el a leírt probléma, ajánlatos felvenni a kapcsolatot a HBO GO-val.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik