Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Youtube zawiesza

(Temat utworzony: 12-01-2020 03:35 PM)
14740 Wyświetlenia
Leszek4
Explorer
Opcje

Ostatnio  na moim telewizorze  55" SUHD (4K) Smart TV KS7500   aplikacja YouTube zawiesza się  Technicy którzy są dostępni online 3 razy resetowali mi tv  na chwile działało a po wyłączeniu telewizora parolem powraca proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu    Inne aplikacje działają bez zarzutuIMG_20200112_152045.jpg

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Leszek4
Explorer
Opcje

Właśnie została zaktualizowana wersja YouTube  i wszystko działa bez problemu . A  na marginesie  doradzanie typu proszę udać się do serwisu bo płyta padła nie zawsze jest trafna czasami trzeba pomyśleć czy czasem problem jest z innej strony
W moim przypadku nawet panowie z infolinii Samsunga mówili ze problem jest z tv  restartowali go ze 3 razy i nic  ,  A  pytałem się ich czy czasem problem nie jest z samą aplikacja to mówili NIE NIE  to wina TV  bez serwisy się nie obędzie   ( TAKICH FACHOWCÓW Z INFOLINI CO POTRAFIĄ TYLKO TV ZRESTARTOWAC TO POZWALNIAJCIE  BO NA NICZYM SIĘ NIE ZNAJĄ   A TYLKO LUDZI W BŁĄD WPROWADZAJA  )

nowa wersia na zdjęciu ;

IMG_20200114_131004.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
78 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Leszek4 Nie wiem, po co nam 1000 temat związany z Youtube czy widziałeś ten temat ? Nie możesz włączyć aplikacji Youtube? Sprawdź przydatne wskazówki!

Napisz, jaki masz też firmware w tym TV ? Od kogo masz internet ?

0 Like
Leszek4
Explorer
Opcje
nie mogę włączyć aplikacji jest na zdjęciu opis usterki Upgrade File 1241.5
0 Like
Leszek4
Explorer
Opcje
a internet mam dobry technicy sprawdzali i mam po kablu podłączony tv Zresztą netflix i hbo działa
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Leszek4 Podałem, Ci już link co trzeba zrobić jak wpisanie ręcznie DNS. To, że masz, dobry internet do nie znaczy, że możesz mieć problem z IPv6.

0 Like
Leszek4
Explorer
Opcje
Niestety nie działa opcja z DNS dopiero reset smart haba pomaga ale jaj już wcześniej pisałem po wyłączeniu tv zawiesza się ponownie ( nie jestem w laikiem ) Moim zdaniem problem jest z samą aplikacją . czy jest jakiś sposób aby ja przeinstalować ?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Leszek4, Jaką masz wersję aplikacji YT ? Jak dobrze pamiętam to nie można usunąć tej aplikacji z TV.

https://www.samsung.com/au/support/tv-audio-video/smart-tv-how-do-i-delete-apps-and-free-up-storage-...

0 Like
Leszek4
Explorer
Opcje

z poziomu tv nie da się przeinstalować jest to wbudowana aplikacja co do internetu posiadam jeszcze 2 inne wyższe modele tv Samsunga i tam z YouTube nie ma problemu
0 Like
Leszek4
Explorer
Opcje
Czy jest możliwe aby się po prostu aplikacja wysypała A jeżeli tak czy jest możliwość wgrania nowego softu do tv i czy ta operacje trzeba zrobić w serwisie Samsunga no chyba że jest przewidziana jakaś aktualizacja tego modelu tv to poczekam na nią
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Samą aplikację można przeinstalować, ale nie można jej odinstalować, jak widać na zdjęciu. Jeśli chodzi, o nowy firmware to nie wiadomo czy będzie, bo wsparcie się zakończyło do tego modelu. Serwisy nie mają możliwości przeinstalowania softu tylko wymiana płyty głównej.

20200112_164140.jpg

0 Like