Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Wyszukiwanie głosowe na YouTubie

(Temat utworzony: 24-05-2019 11:18 AM)
11482 Wyświetlenia
kazujama
Pioneer
Opcje

Czy na telewizorach działa wyszukiwanie głosowe na YouTubie ? bo u mnie wyskakuje błąd po wybraniu ikonki mikrofonu w aplikacji.

0 Like
Przejdź do rozwiązania
57 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Members_DZFxwPG  U mnie działa na YT na 43Q60R i 43RU7472.

Próbowałeś wyłączyć i włączyć TV od prądu na kilka sekund?

0 Like
Radexxx
First Poster
Opcje

Ja mam 65QN91A i jest podobnie. Po wciśnieniu ikonki mikrofonu na YouTube i następnie po puszczeniu przycisku mikrofonu na pilocie wyskakuje komunikat: "Nie było cię słychać. Czy możesz powtórzyć". Mam trzech asystentów mowy do wyboru (Bixby, Alexa I Google assistant) I niestety żaden nie działa po polsku. Alexa działa po niemiecku ale trzeba ją wywołać głosowo bo po przyciśnięciu przycisku Alexa nie słyszy naszych poleceń. Wygląda to tak jakby mikrofon w ogóle nie działał po wciśnięciu przycisku na pilocie. Czekam na jakąś poprawkę oprogramowania już 2 lata, ale żadna aktualizacja nie naprawiła tego.

0 Like
Pawlo406
First Poster
Opcje
Cześć mam pytanie. Jak włączyć mikrofon na yt ( w ogóle nie wyświetla się w wyszukiwarce)
 jest to nowy model więc nie ma mikrofonu na pilocie.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Pawlo406  Mój model UE43RU7472 ma taka opcje na pilocie. A jaki ty masz dokladny model TV?

0 Like
wojtek17
Apprentice
Opcje

Mam ten sam problem. Wcześniej działało i bixby i wyszukiwanie po polsku w yt. Teraz tylko b8xby po ang🤔

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtek17  Jaki masz model TV? U mnie dziala bez problemu na 43Q60RAT.

0 Like
wojtek17
Apprentice
Opcje

QE65S90. Wszystko było ok. Ale tydzień temu jakąś aktualizacja się pobrała  i jest broblem. Ryłko bixby

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtek17  Brakuje litery w modelu QE65S90C?  Czy problem pojawił się po aktulizacji TV czy aplikacji YT?

0 Like
wojtek17
Apprentice
Opcje
QE65S90C . Problem pojawił się chyba po aktualizacji tv. Nie wie i nie widzę kiedy aktualizują się aplikacje🤷‍♂️
0 Like
wojtek17
Apprentice
Opcje

Wylogowałem się z konta samsunga. Zrestartowałem aplikacje yt. Po wciśnięciu w yt mikrofonu jest taki komunikat 

1716103875822326585794482928362.jpg

0 Like