Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Qled Q70r - czarny ekran

(Temat utworzony: 18-08-2020 07:12 PM)
474 Wyświetlenia
Daniel932
Explorer
Opcje

Mam Q70r od roku. Dzisiaj po włączeniu telewizora a dokładnie po chwili od włączenia ukazał się czarny ekran.  Dźwięk był, kanały się zmieniały tylko nic nie było widac - matryca czarna. Po ponownym uruchomieniu tv ukazalo się logo "qled" (zawsze ukazuje się po systemowych zmianach) i wszystko było ok, ekran działa normalnie. Ktoś miał podobny przypadek czy orientuje się czy to może wina tizenu ? 

0 Like
7 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Daniel932  Jeśli problem pojawił, się jednorazowo to trudno będzie coś powiedzieć. Może TV robił jakąś aktualizacje w tle.

Daniel932
Explorer
Opcje

Teoretycznie mam zainstalowana najnowsza aktualizacje i subimicon też w najnowszej wersji 1017 instalowanej przez serwisanta. Niestety nigdzie nie znalazłem podobnego przypadku jaki pojawił się u mnie.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Daniel932  Czyli masz firmware wer 1361 ?

Daniel932
Explorer
Opcje

Tak, dokładnie tą wersję.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pozostaje, Ci poczekać może ktoś miał podobny objaw i tu napisze.

Lukasz2022
First Poster
Opcje

Czołem, 

 

Mam problem z pacjentem QE55Q67RAT: włącza się ekran powitalny Qled.... i po 3sek czarny ekran. Próbowałem zostawić bez zasilania na 12h, ale nic nie pomogło. nie ma szansy, żeby użyć pilota, bo nie wystartuje do tego poziomu. Po włączeniu (z pilota), pojawia się napis SAMSUNG Q-led... 3 sek, czarny ekran i znowu to samo. Tak w kółko. 

 

Mieliście taki przypadek? jaka wstępna diagnoza? sugestie?

Bedę wdzieczny za każdą podpowiedź. 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Lukasz2022 To co napisałeś to pozostaje wyłącznie serwis. Na forum nie podamy ci diagnozy.

Znajdź serwis

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/